Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 21 қарашадағы N 1165 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.06.28. N 544 (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қолданыстағы нормативтiк құқықтық кесiмдердi заңнамаға сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2003 жылғы 21 қарашадағы
N 1165 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкіметінің кейбiр шешiмдеріне
енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.01.19.  N 29  қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасындағы теңiз және өзен көлiгiнде жолаушылар мен жүк, қауiптi жүктер тасымалын лицензиялаудың тәртiбi мен шарттары туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 27 мамырдағы N 885  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1997 ж., N 23, 203-құжат):
14-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"тасымалдаушының жолаушылар алдындағы азаматтық-құқықтық жауапкершiлігiн мiндеттi сақтандыру бойынша сақтандыру полисi.".
3. "Қазақстан Республикасында темiр жол көлiгімен жолаушыларды және жүктердi, қауiптi жүктердi тасымалдауды лицензиялау туралы тәртiптi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 29 шілдедегi N 714  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 24, 212-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасында темiр жол көлiгiмен жолаушылар мен жүктердi, қауiптi жүктердi тасымалдауды лицензиялау туралы тәртiпте:
1) 8-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"тасымалдаушының жолаушылар алдындағы азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру бойынша сақтандыру полисi.";
2) мемлекеттiк тiлдeгі мәтiнiнде 19-тармақтың төртiншi абзацындағы "тиiс" деген сөздiң алдынан ";" белгiсi қойылып, мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"тасымалдаушының жолаушылар алдындағы азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру бойынша сақтандыру полисi болуы".
4. <*>
5. <*>
ЕСКЕРТУ. 4,5-тармақтар күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2004.11.24. N  1232  қаулысымен.

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2003 года N 1165. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2007 года N 544 (вводится в действие с 9 августа 2007 года).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.06.2007 № 544 (вводится в действие с 09.08.2007).
В целях приведения действующих нормативных правовых актов в соответствие с законодательством Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 ноября 2003 года N 1165
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 19 января 2005 г. N 29 )
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1997 года N 885 "Об утверждении Положения о порядке и условиях лицензирования перевозок пассажиров и грузов, опасных грузов на морском и речном транспорте в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 23, ст. 203):
пункт 14 дополнить абзацем следующего содержания:
"страховой полис по обязательному страхованию гражданско-правовой ответственности перевозчика перед пассажирами.".
3. В постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1998 года N 714 "Об утверждении Правил лицензирования перевозок пассажиров и грузов, опасных грузов железнодорожным транспортом в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 24, ст. 212):
в Правилах лицензирования перевозок пассажиров и грузов, опасных грузов железнодорожным транспортом в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
1) пункт 8 дополнить абзацем следующего содержания:
"страховой полис по обязательному страхованию гражданско-правовой ответственности перевозчика перед пассажирами.";
2) пункт 19 дополнить абзацем следующего содержания:
"иметь страховой полис по обязательному страхованию гражданско-правовой ответственности перевозчика перед пассажирами.".
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 24 ноября 2004 г. N 1232 )
5. (Пункт 5 утратил силу - постановлением Правительства РК от 24 ноября 2004 г. N 1232 )