Демалыс күнiн ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 қарашадағы N 1166 қаулысы
Еңбекшiлердің демалысы үшін қолайлы жағдай жасау әрi 2003 жылғы желтоқсандағы жұмыс уақытын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Демалыс күнi 2003 жылғы 13 желтоқсан - сенбіден 2003 жылғы 15 желтоқсан - дүйсенбi күнiне ауыстырылсын.
2. Қажеттi өнiм шығару, қаржылық қызметтi қоса алғанда, қызметтер көрсету, сондай-ақ құрылыс объектiлерiн iске қосу үшiн еңбек, материалдық және қаржы ресурстарымен қамтамасыз етiлген ұйымдарға кәсiподақ ұйымдарымен келiсiм бойынша 2003 жылғы 15 желтоқсанда жұмыс жүргiзу құқығы берілсін.
Көрсетiлген күнгi жұмыс Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өтеледi.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переносе дня отдыха
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2003 года N 1166
В целях создания благоприятных условий для отдыха трудящихся и рационального использования рабочего времени в декабре 2003 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Перенести день отдыха с субботы 13 декабря 2003 года на понедельник 15 декабря 2003 года.
2. Предоставить право организациям, которые обеспечены трудовыми, материальными и финансовыми ресурсами для выпуска необходимой продукции, оказания услуг, включая финансовые, а также ввода в действие объектов строительства производить по согласованию с профсоюзными организациями работу 15 декабря 2003 года.
Работа в указанный день компенсируется в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан