Қазақстан Республикасының Ғаламдық Экологиялық қор (Global Environment Facility) жөнiндегi Ұлттық үйлестiрушiсiн тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қарашадағы N 1215 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.03.03. N 148 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ғаламдық Экологиялық Қор (Global Environment Facility) жөнiндегi Ұлттық үйлестiрушiсi болып Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрi Айткүл Байғазықызы Самақова тағайындалсын.
2. "Қазақстан Республикасының Ғаламдық Экологиялық Қор (Global Environment Facility) жөнiндегi Ұлттық үйлестiрушiсiн тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 23 қарашадағы N 1751  қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года N 1215. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 марта 2006 года N 148 (P060148)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Назначить Национальным координатором от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility) Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан Самакову Айткуль Байгазиевну.
2. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2000 года N 1751 "О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environmental Facility)".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан