Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 2004 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 желтоқсандағы N 1234 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 453 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Шекаралардан өту рәсiмдерiн оңайлату және халықаралық тасымалдарды дамыту мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 2004 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
шекаралардан өту рәсiмдерiн оңайлату және халықаралық тасымалдарды дамыту мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Нағманов                  - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Қажымұрат Ыбырайұлы         коммуникациялар министрi, төраға
Лавриненко                - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Юрий Иванович               коммуникациялар бiрiншi вице-министрi,
төрағаның орынбасары
Мусина                    - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Гүлмира Рашидқызы           коммуникациялар министрлiгiнiң
Транзиттiк саясат және сыртқы
байланыстар департаментi директорының
мiндетiн атқарушы, хатшы
Жалғасбаев                - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Нұрлан Әдiлұлы              министрлiгi Көп жақты ынтымақтастық
департаментiнiң директоры
Әбдiреев                  - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Батырбек Сейтенұлы          сауда министрлiгi Өнеркәсiп салалары
департаментiнiң директоры
Исаев                     - Қазақстан Республикасының Энергетика
Мұсабек Исаұлы              және минералдық ресурстар министрлiгi
Мұнай өнеркәсiбi департаментiнiң
директоры
Малғаждаров               - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Алтай Байкенұлы             бақылау агенттiгi Кедендiк бақылауды
ұйымдастыру департаментiнiң бастығы
Уажанов                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Тұрсын Үшбайұлы             қауiпсiздiк комитетiнiң Шекара қызметi
директорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Дүйсекеев                 - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Мұқан Естайұлы              министрлiгi Штаб бастықтары комитетiнiң
Арнайы әскерлер департаментi бастығының
мiндетiн уақытша атқарушы
Әбдiлдина                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ажар Сәкенқызы              министрлiгi Халықаралық қаржы
қатынастары департаментiнiң директоры
көрсетiлген құрамнан: Жақыпов Қабиболла Қабенұлы, Қазыханов Ержан Хозеұлы, Кәкенов Нұрша, Тiлемiсов Нұрлан Хайдоллаұлы, Мұқашев Ахат Ғаббасұлы, Надточеев Валерий Леонидович, Аймақов Бауыржан Жаңабекұлы шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года N 2004
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2003 года N 1234. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года N 453
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года N 2004 "О создании межведомственной комиссии по вопросам упрощения процедур пересечения границ и развития международных перевозок" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав межведомственной комиссии по вопросам упрощения процедур пересечения границ и развития международных перевозок:
Нагманова                - Министра транспорта и коммуникаций
Кажимурата Ибраевича       Республики Казахстан, председателем
Лавриненко               - первого вице-министра транспорта и
Юрия Ивановича             коммуникаций Республики Казахстан,
заместителем председателя
Мусину                   - исполняющую обязанности директора
Гульмиру Рашидовну         Департамента транзитной политики и
внешних связей Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан, секретарем
Жалгасбаева              - директора Департамента многостороннего
Нурлана Адельевича         сотрудничества Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Абдреева                 - директора Департамента отраслей
Батырбека Сейтеновича      промышленности Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Исаева                   - директора Департамента нефтяной
Мусабека Исаевича          промышленности Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Малгаждарова             - начальника Департамента организации
Алтая Байкеновича          таможенного контроля Агентства
таможенного контроля Республики
Казахстан
Уажанова                 - заместителя директора Пограничной
Турсуна Ушбаевича          службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Дюсекеева                - временно исполняющего обязанности
Мукана Естаевича           начальника Департамента специальных
войск Комитета начальников штабов
Министерства обороны Республики
Казахстан
Абдильдину               - директора Департамента международных
Ажар Сакеновну             финансовых отношений Министерства
финансов Республики Казахстан
вывести из указанного состава: Джакупова Кабибуллу Кабеновича, Казыханова Ержана Хозеевича, Какенова Нуршу, Тлемисова Нурлана Хайдуллиновича, Мукашева Ахата Габбасовича, Надточеева Валерия Леонидовича, Аймакова Бауыржана Жанабековича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан