Сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелердiң тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 1265 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 қазандағы № 870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 19-3/297 бұйрығын қараңыз.
Ескерту. Тақырыбына өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.03.30 N 426 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шiлдедегi Су кодексiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.03.30 N 426 Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 13 желтоқсандағы
N 1265 қаулысымен
бекiтiлген
Сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелердің тізбесі

Об утверждении Перечня особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками водоснабжения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2003 года N 1265. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 870
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления  см. приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 19-3/297.
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 30.03.2009 № 426.
В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый Перечень особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками водоснабжения.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 30.03.2009 № 426.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 декабря 2003 года N 1265
Перечень
особо важных групповых и локальных систем водоснабжения,
являющихся безальтернативными источниками водоснабжения