"Бәсеке және монополистік қызметті шектеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 желтоқсандағы N 1281 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қарашадағы N 1246 қаулысымен енгізілген "Бәсеке және монополистік қызметті шектеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О конкуренции и ограничении монополистической деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2003 года N 1281
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О конкуренции и ограничении монополистической деятельности", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2002 года N 1246.
Премьер-Министр
Республики Казахстан