Орман және аңшылық шаруашылығы саласындағы маңызды стратегиялық мәні бар жұмыстар мен қызметтер көрсетуді мемлекеттік сатып алуды жүргізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 желтоқсандағы N 1313 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 13 наурыздағы N 301 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 13 наурыздағы N 301 Қаулысымен.
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес заңды тұлғалар ормандарды ұдайы молайту және өрттен қорғау, орман қорын ұтымды пайдалануды қамтамасыз ету, орман өсімдіктерінің тектік қорын сақтау, киіктерді қорғау және олардың санын есепке алу үшін 2004 жылы сатып алынуының маңызды стратегиялық мәні бар жұмыстар мен қызметтер көрсетуді жеткізушілер болып айқындалсын.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2003 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1313 қаулысына
қосымша
Ормандарды ұдайы молайту және оларды өрттен қорғау, орман қорын ұтымды пайдалануды қамтамасыз ету, орман өсімдіктерінің тектік қорын сақтау, киіктерді қорғау және олардың санын есепке алу үшін 2004 жылы сатып алынуының маңызды стратегиялық мәні бар жұмыстар мен қызметтер көрсетуді жеткізушілердің тізбесі
_________________________________________________________________
р/с    Жұмыстар мен қызметтер    Жұмыстар мен      Жұмыстар мен
N      көрсетуді жеткізушінің    қызметтер         қызметтер
атау                      көрсетуді         көрсетудің
жеткізушінің      атауы
орналасқан жері
_________________________________________________________________
1.     ҚР АШМ Орман және         Алматы қаласы     Авиациямен
аңшылық шаруашылығы                         орман қорғау
комитетінің
"Казавиаорманқорғау"
РМҚК
2.     ҚР АШМ Орман және аңшылық Астана қаласы     Астана қаласының
шаруашылығы комитетінің                     санитарлық қорғау
"Жасыл аймақ" РМҚ                           жасыл аймағын
құру
3.     ҚР АШМ Орман және аңшылық Алматы қаласы     Орман орналастыру
шаруашылығы комитетінің                     жұмыстары
"Қазорманжоба" РМҚК
4.     ҚР АШМ Орман және аңшылық Алматы қаласы     Тұрақты ағаш
шаруашылығы комитетінің                     тұқымы базасын
"Алматы орман селекциялық                   қалыптастыру
орталығы" РМҚК
"Көкшетау орман           Щучинск қаласы
селекциялық орталығы"
РМҚК
5.     ҚР АМШ Орман және аңшылық Алматы қаласы     Киіктерді қорғау
шаруашылығы комитетінің                     және олардың
"Аңжануарөнеркәсіп ӨБ"                      санын есепке алу
РМҚК
_________________________________________________________________

О проведении государственных закупок работ и услуг в области лесного и охотничьего хозяйства, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2003 года N 1313. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2009 года № 301
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.03.2009 № 301.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить поставщиками работ и услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение для воспроизводства лесов и охраны их от пожаров, обеспечения рационального пользования лесным фондом, сохранения генофонда лесных растений, охраны и учета численности сайгаков в 2004 году, юридические лица согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2003 года N 1313
Перечень поставщиков работ и услуг,
закупка которых имеет важное стратегическое значение
для воспроизводства лесов и охраны их от пожаров,
обеспечения рационального пользования лесным фондом,
сохранения генофонда лесных растений, охраны и учета
численности сайгаков в 2004 году
____________________________________________________________________
N !  Наименование поставщика  !  Место        ! Наименование работ
п/п!      работ и услуг        ! нахождение    ! и услуг
!                           ! поставщика    !
!                           ! работ и услуг !
--------------------------------------------------------------------
1.  РГКП "Казавиалесоохрана"     г. Алматы      Авиаохрана леса
Комитета лесного и
охотничьего хозяйства
МСХ РК
2.  РГП "Жасыл Аймак"            г. Астана      Создание санитарно-
Комитета лесного и                          защитной зеленой
охотничьего хозяйства                       зоны г. Астаны
МСХ РК
3.  РГКП "Казлеспроект"          г. Алматы      Лесоустроительные
Комитета лесного и                          работы
охотничьего хозяйства
МСХ РК
4.  РГКП "Алматинский            г. Алматы      Формирование
лесной селекционный                         постоянной
центр"                                      лесосеменной базы
РГКП "Кокшетауский           г. Щучинск
лесной селекционный
центр"
Комитета лесного и
охотничьего хозяйства
МСХ РК
5.  РГКП "ПО "Охотзоопром"       г. Алматы      Охрана и учет
Комитета лесного и                          численности
охотничьего хозяйства                       сайгаков
МСХ РК
--------------------------------------------------------------------