Б.С.Ізмұхамбетов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1324 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Бақтықожа Салахатдинұлы Ізмұхамбетов Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар бірінші вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Измухамбетове Б.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1324
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Измухамбетова Бактыкожу Салахатдиновича первым вице-министром энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан