"Қазақстан Республикасының мүгедектердiң әлеуметтiк қорғалуы мәселелерi бойынша кейбiр заң актілерiнiң күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1361 қаулысы
Ескерту. Заң жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнен кері қайтарылып алынсын - ҚР Үкіметінің 2004.10.14. N  1054 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының мүгедектердiң әлеуметтiк қорғалуы мәселелерi бойынша кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасының мүгедектердiң әлеуметтiк қорғалуы
мәселелерi бойынша кейбiр заң актілерiнің күшi жойылды деп
тану туралы
1-бап. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасында мүгедектердiң әлеуметтiк қорғалуы туралы" Қазақстан Республикасының 1991 жылғы 21 маусымдағы Заңы (Қазақ ССР Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1991 ж., N 26, 345-құжат; Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1994 ж., N 9-10, 158-құжат; N 15, 208-құжат; 1995 ж., N 20, 120-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1997 ж., N 7, 79-құжат; N 12, 184-құжат; N 17-18, 219-құжат; 1998 ж., N 24, 432-құжат; 1999 ж., N 8, 247-құжат; 2001 ж., N 1, 4-құжат; 2001 ж., N 13-14, 173-құжат; 2002 ж., N 6, 71-құжат);
2) "Қазақстан ССР-сында мүгедектердiң әлеуметтiк қорғалуы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын қолданысқа енгiзу туралы" Қазақ ССР Жоғарғы Кеңесiнiң 1991 жылғы 21 маусымдағы қаулысы (Қазақ ССР Жоғарғы Кеңесiнің Жаршысы, 1991 ж., N 26, 346-құжат).
2-бап. Осы Заң 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан по вопросам социальной защищенности инвалидов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 1361
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан по вопросам социальной защищенности инвалидов". <*>
Сноска. Проект Закона отозван из Мажилиса Парламента РК - постановлением Правительства РК от 14 октября 2004 г. N 1054 .
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О признании утратившими силу некоторых
законодательных актов Республики Казахстан
по вопросам социальной защищенности инвалидов
Статья 1. Признать утратившими силу:
1) Закон Республики Казахстан от 21 июня 1991 г. "О социальной защищенности инвалидов в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 26, ст. 345; Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1994 г., N 9-10, ст. 158; N 15, ст. 208; 1995 г., N 20, ст. 120; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 7, ст. 79; N 12, ст. 184; N 17-18, ст. 219; 1998 г., N 24, ст. 432; 1999 г., N 8, ст. 247; 2001 г., N 1, ст. 4; N 13-14, ст. 173; 2002 г., N 6, ст. 71);
2) Постановление Верховного Совета Казахской ССР от 21 июня 1991 г. "О введении в действие Закона Казахской ССР "О социальной защищенности инвалидов в Казахской ССР" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 26, ст. 346).
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2005 года.
Президент
Республики Казахстан