"Ақпараттық технологиялар паркi" арнайы экономикалық аймағының жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1377 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Ақпараттық технологиялар паркi" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" 2003 жылғы 18 тамыздағы N 1166  Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі "Ақпараттық технологиялар паркi" арнайы экономикалық аймағын басқару жөнiндегi орталық атқарушы орган болып белгіленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) "Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк қоғамын Ақпараттық технологиялар паркiн дамыту жөнiндегi компания етiп белгiлесiн;
2) Ақпараттық технологиялар паркін басқаруға халықаралық деңгейдегi жоғары бiлiктi сарапшыларды iрiктеудi жүргізсін;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.04.24. N  319 қаулысымен.
3. Алматы қаласының және Алматы облысының әкiмдерi заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң "Ақпараттық технологиялар паркi" арнайы экономикалық аймағының дирекциясы" мемлекеттік мекемесiне жалпы алаңы 340 (үш жүз қырық) гектар жер бөлуді жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Отдельные вопросы специальной экономической зоны "Парк информационных технологий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 1377
Во исполнение  Указа  Президента Республики Казахстан от 18 августа 2003 года N 1166 "О создании специальной экономической зоны "Парк информационных технологий" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан центральным исполнительным органом по управлению специальной экономической зоной "Парк информационных технологий".
2. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) назначить акционерное общество "Национальный инновационный фонд" компанией по развитию Парка информационных технологий;
2) провести отбор высококвалифицированных экспертов международного уровня для управления Парком информационных технологий;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.   <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения постановлением Правительства РК от 24 апреля 2006 года N  319 .
3. Акимам города Алматы и Алматинской области в установленном законодательством порядке осуществить отвод земель общей площадью 340 (триста сорок) гектар государственному учреждению "Дирекция специальной экономической зоны "Парк информационных технологий" Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан