Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң "Ақпараттық технологиялар паркi" арнайы экономикалық аймағының дирекциясы" мемлекеттік мекемесiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1382 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 қазандағы № 1083 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.10.2013 № 1083 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" 2003 жылғы 18 тамыздағы N 1166  Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң "Ақпараттық технологиялар паркi" арнайы экономикалық аймағының дирекциясы" мемлекеттiк мекемесi (бұдан әрi - Мекеме) құрылсын.
2. Мекеме қызметiнiң негiзгi мәнi "Ақпараттық технологиялар паркi" арнайы экономикалық аймағын (бұдан әрi - "АТП" АЭА) басқару жөнiндегi орталық атқарушы органның шешiмдерiн iске асыру бойынша функцияларды жүзеге асыру болып белгiленсiн.
3. 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге дe күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен Мекеменi құру және оның қызметiн қамтамасыз ету үшiн Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiне 10 200 000 (он миллион екi жүз мың) теңге бөлiнсiн.
4. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) Мекеменiң Жарғысын бекiтсiн және оның әдiлет органдарында тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
2) екi ай мерзiмде мыналарды:
"АТП" АЭА-ны қалыптастыру мен дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын;
Сыртқы экономикалық қызмет тауар номенклатурасына сәйкес "АТП" АЭА құру мақсатына жету үшiн қажеттi тауарлар номенклатурасын;
"АТП" AЭA құру мақсатына сәйкес қызмет түрлерi бойынша жұмыстар мен қызметтер көрсету тiзбесiн бекiту туралы шешiмдер жобаларын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
5. <*>
Ескерту. 5-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.01. N 604   қаулысымен .
6. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании государственного учреждения "Дирекция специальной экономической зоны "Парк информационных технологий" Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года № 1382. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2013 года № 1083
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.10.2013 № 1083.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 18 августа 2003 года N 1166 "О создании специальной экономической зоны "Парк информационных технологий" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственное учреждение "Дирекция специальной экономической зоны "Парк информационных технологий" Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан (далее - Учреждение).
2. Определить основным предметом деятельности Учреждения осуществление функций по реализации решений центрального исполнительного органа по управлению специальной экономической зоной "Парк информационных технологий" (далее - СЭЗ "ПИТ").
3. Выделить из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете 2004 года на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан 10200000 (десять миллионов двести тысяч) тенге для создания и обеспечения деятельности Учреждения.
4. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить Устав Учреждения и обеспечить его регистрацию в органах юстиции;
2) в двухмесячный срок разработать и внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений об утверждении:
Программы формирования и развития СЭЗ "ПИТ" на 2004-2006 годы;
номенклатуры товаров, необходимых для достижения целей создания СЭЗ "ПИТ" в соответствии с Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности;
перечня работ и услуг по видам деятельности, соответствующим целям создания СЭЗ "ПИТ".
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 01.06.2004 N 604.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан