Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 150ац қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Республикалық бюджеттiк бағдарламалардың 2003 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетілген қаулыға 262-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 7711890 мың теңге (жеті миллиард жеті жүз он бiр миллион сегiз жүз тоқсан мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақ кестесінiң 5-бағанында:
реттік нөмiрi 1-жолдағы "1094" деген сандар "1050" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға 266-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
2-тармақтың екiншi абзацындағы "бұқаралық ақпарат құралдарында", "(қажеттілiгiне қарай)" деген сөздер алынып тасталсын;
3) көрсетілген қаулыға 278-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегі іc-шаралардың жоспары" деген 6-тармақ кестесiнің 5-бағанында:
"1000" және "5000" деген сандар тиісiнше "3000" және "10000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 150ац
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие изменения:
1) в приложении 262 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 7711890 тысяч тенге (семь миллиардов семьсот одиннадцать миллионов восемьсот девяносто тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
в строке, порядковый номер 1, цифры "1094" заменить цифрами "1050";
2) в приложении 266 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
в абзаце втором пункта 2 слова "в средствах массовой информации (по мере необходимости)" исключить;
3) в приложении 278 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
цифры "1000" и "5000" заменить соответственно цифрами "3000" и "10000".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан