Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 шілдедегі N 150д қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 503-қосымшаға:
6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы 3-тармақ "дайындау" деген сөзден кейін "және техникалық-экономикалық негіздемені әзірлеу" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2003 года N 150д
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующее дополнение:
в приложении 503 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 пункт 3 после слов "о разделе продукции" дополнить словами "и разработки технико-экономического обоснования".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан