Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикесы Үкіметінің 2003 жылғы 6 қарашадағы N 150к қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 262-қосымшада:
2-тармақ ", "Жамбыл облысындағы жер сілкінісінің салдарларын жою және әлеуметтік маңызды объектілердi қалпына келтіру жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2003 жылғы 8 тамыздағы N 793 қаулысы" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесінің 5-бағанының реттiк нөмiрі 2-жолы мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Тұрар Рысқұлов ауданы Құлан ауылының қазынашылық бөлімі ғимаратының сейсмологиялық төзімділігін күшейтуді жүргізу".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен басып күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2003 года N 150к
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие дополнения:
в приложении 262 к указанному постановлению:
пункт 2 дополнить словами ", постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2003 года N 793 "О дополнительных мерах по ликвидации последствий землетрясения и восстановления объектов социального значения в Жамбылской области";
строку, порядковый номер 2, графы 5 таблицы пункта 6 дополнить предложением следующего содержания:
"Проведение усиления сейсмостойкости здания отдела казначейства села Кулан района Турара Рыскулова".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан