Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 6 қарашадағы N 150л қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулы етті:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 371-қосымшада:
6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"63" деген сандар "62" деген сандармен ауыстырылсын;
"63 стипендиаттың оқуын" деген сөздерден кейін "көрсетілетін қызметтерді ескере отырып, шетелдік делдал ұйымдар мен Қазақстан Республикасының АҚШ-тағы Елшілігі арқылы" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2003 года N 150л
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие изменение и дополнение:
в приложении 371 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
цифры "63" заменить цифрами "62";
после слов "63 стипендиатов" дополнить словами "через зарубежные посреднические организации и Посольство Республики Казахстан в США с учетом оказываемых услуг,".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан