Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 қарашадағы N 150р қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 626-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
реттік нөмiрi 1-жолдың 5-бағанындағы, "Иран Ислам Республикасы - 2 рейс, Пәкiстан Ислам мемлекеті (Ауғанстан) -
8 рейс, Монғолия - 5 рейс, Түрiк Республикасы - 4 рейс" деген сөздер "Иран Ислам Республикасы  - 2 рейс, Өтпелi Ауғанстан Ислам Мемлекеті - 2 рейс, Монғолия - 10 рейс, Түрiк Республикасы -
4 рейс" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2003 года N 150р
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующее изменение:
в приложении 626 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 строки, порядковый номер 1, слова "Исламская республика Иран - 2 рейса, Исламское государство Пакистан (Афганистан) - 8 рейсов, Монголия - 5 рейсов, Турецкая республика - 4 рейса" заменить словами "Исламская Республика Иран - 2 рейса, Переходное Исламское Государство Афганистан - 2 рейса, Монголия - 10 рейсов, Турецкая Республика - 4 рейса".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан