Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 қаңтардағы N 16 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.08.03 N 824 Қаулысымен.
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.06.30 № 742 Қаулысымен.
3) "Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 ақпандағы N 117 қаулысына:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 42-жол алынып тасталсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.08.03 N 824, 2011.06.30 № 742 Қаулыларымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 2004 года N 16
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК N 824 от 3.08.2004
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 30.06.2011 № 742;
3) в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 117 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 42, исключить.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 3 августа 2004 г. N 824 .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан