Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгінiң кейбiр мемлекеттiк мекемелерiн құру, тарату және қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 қаңтардағы N 39 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 7 шiлдедегi N 418 Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасындағы Әскери құрылыстың 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінiң мынадай мемлекеттiк мекемелерi құрылсын:
1) 17208 әскери бөлiмi;
2) 15855 әскери бөлiмi;
3) 33238 әскери бөлiмi;
4) 44580 әскери бөлiмi;
5) 47558 әскери бөлiмi;
6) 20015 әскери бөлiмi;
7) 38070 әскери бөлiмi;
8) 65155 әскери бөлiмi;
9) 68665 әскери бөлiмi;
10) 906 өлшеу техникасының базасы.
2. Мынадай мемлекеттiк мекемелер таратылсын:
1) 25717 әскери бөлiмi;
2) 07792 әскери бөлiмi;
3) 71618 әскери бөлiмi;
4) 75515 әскери бөлiмi;
5) 12394 әскери бөлiмi;
6) 30112 әскери бөлiмi;
7) 01954 әскери бөлiмi;
8) 63043 әскери бөлiмi;
9) 01287 әскери бөлiмi;
10) 02958 әскери бөлiмi;
11) 02163 әскери бөлiмi;
12) 03856 әскери бөлiмi;
13) 11478 әскери бөлiмi.
3. Мыналар:
1) "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Орталық әскери клиникалық госпиталi, Астана қаласы" мемлекеттік мекемесi Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгінiң "Бас әскери клиникалық госпиталi" мемлекеттiк мекемесi;
2) "Орталық әскери клиникалық госпиталь, Алматы қаласы" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгінiң "Әскери клиникалық госпиталi" мемлекеттік мекемесi;
3) "Әскери емхана" мемлекеттік мекемесi Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң "Бас әскери емханасы" мемлекеттiк мекемесi болып қайта аталсын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.06.2014 № 707 қаулысымен.
5. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген мемлекеттік мекемелердің жарғыларын бекiтсiн;
2) жаңадан құрылған мемлекеттiк мекемелердің мемлекеттiк тiркелуiн және қайта аталғандарының қайта тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
6. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании, ликвидации и переименовании некоторых государственных учреждений Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2004 года N 39
В целях реализации Государственной программы военного строительства Вооруженных сил в Республике Казахстан на период до 2005 года, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 7 июля 2000 года N 418, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственные учреждения Министерства обороны Республики Казахстан:
1) войсковая часть 17208;
2) войсковая часть 15855;
3) войсковая часть 33238;
4) войсковая часть 44580;
5) войсковая часть 47558;
6) войсковая часть 20015;
7) войсковая часть 38070;
8) войсковая часть 65155;
9) войсковая часть 68665;
10) 906 база измерительной техники.
2. Ликвидировать государственные учреждения:
1) войсковая часть 25717;
2) войсковая часть 07792;
3) войсковая часть 71618;
4) войсковая часть 75515;
5) войсковая часть 12394;
6) войсковая часть 30112;
7) войсковая часть 01954;
8) войсковая часть 63043;
9) войсковая часть 01287;
10) войсковая часть 02958;
11) войсковая часть 02163;
12) войсковая часть 03856;
13) войсковая часть 11478.
3. Переименовать:
1) государственное учреждение "Центральный военный клинический госпиталь Министерства обороны Республики Казахстан, город Астана" в государственное учреждение "Главный военный клинический госпиталь" Министерства обороны Республики Казахстан;
2) государственное учреждение "Центральный военный клинический госпиталь, город Алматы" в государственное учреждение "Военный клинический госпиталь" Министерства обороны Республики Казахстан;
3) государственное учреждение "Военная поликлиника" в государственное учреждение "Главная военная поликлиника" Министерства обороны Республики Казахстан.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.06.2014 № 707.
5. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить уставы государственных учреждений, указанных в пункте 1 настоящего постановления;
2) обеспечить государственную регистрацию вновь созданных и перерегистрацию переименованных государственных учреждений;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан