Шағын қалаларды, соның iшiнде экономикасы күйзелiске ұшыраған қалаларды дамытуға облыстық бюджеттерге мақсатты трансферттердi бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қаңтардағы N 96 қаулысы
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңының 30-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес шағын қалаларды, соның iшiнде экономикасы күйзелiске ұшыраған қалаларды дамытуға 2004 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген мақсатты трансферттер сомасын облыстық бюджеттерге бөлу бекiтiлсiн.
2. Облыс әкiмдерi:
бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын қамтамасыз етсiн;
есептi айдан кейiнгi келесi айдың 10 күнiне дейiнгi мерзiмде 2004 жылдың бiрiншi жарты жылдығының және тұтас 2004 жылдың қорытындылары бойынша Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне бөлiнген қаражаттың пайдаланылуы туралы есеп ұсынсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 2004 жылғы
28 қаңтардағы
N 96 қаулысына
қосымша
Шағын қалаларды, соның iшiнде экономикасы күйзелiске ұшыраған қалаларды дамытуға арналған мақсатты трансферттер сомасын облыстық бюджеттерге бөлу
___________________________________________________________________
N | Облыстардың | Қаражатты пайдалану бағыттары         |Сомасы,
| атауы       |                                       |мың теңге
__|_____________|_______________________________________|__________
1       2                       3                            4
___________________________________________________________________
1.  Ақмола       1. Державинск қаласының сумен жабдықтау  15000
желiлерiн қайта жаңарту
2. Степняк қаласының су құбыры желiле.   15000
рiн қайта жаңартуды бастау
2.  Ақтөбе       1. Алға қаласының орталық қазандығын     15000
күрделi жөндеу
2. Шалқар қаласының тазалау құрылыс.     15000
тарын және кәрiз желiлерiн күрделi
жөндеудi бастау
3.  Алматы       1. Талғар қаласының сумен жабдықтау      44569,4
жүйесiн қайта жаңарту және салу
2. Талғар қаласының су жинағы құрылыс.
тарын қайта жаңарту, күрделi жөндеу
және олардың жабдықтарын ауыстыру        5430,6
4.  Шығыс        1. Курчатов қаласының су құбыры желi.    30900
Қазақстан    лерiн қайта жаңарту және сумен жабдық.
тау ғимараттары мен құрылыстарын күрделi
жөндеу
2. Серебрянск қаласының сумен жабдықтау  19100
сыртқы жүйесiн күрделi жөндеу

О распределении целевых трансфертов областным бюджетам на развитие малых городов, в том числе с депрессивной экономикой
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2004 года N 96
В соответствии со статьей 30 Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить распределение сумм целевых трансфертов областным бюджетам, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год на развитие малых городов, в том числе с депрессивной экономикой, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам областей:
обеспечить целевое использование выделенных средств;
в срок до 10 числа месяца, следующего за отчетным, представлять в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан отчет об использовании выделенных средств по итогам первого полугодия 2004 года и 2004 года в целом.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 января 2004 года N 96
Распределение
сумм целевых трансфертов областным бюджетам на развитие малых
городов, в том числе с депрессивной экономикой
-------------------------------------------------------------------
N  !  Наименование  !                                   !  Сумма,
!    областей    ! Направления использования средств !тыс. тенге
-------------------------------------------------------------------
1 !       2        !                  3                !    4
-------------------------------------------------------------------
1. Реконструкция сетей водоснабже-
ния города Державинска                   15000
1.  Акмолинская      2. Начало реконструкции водопровод-
ных сетей города Степняка                15000
1. Капитальный ремонт центральной
котельной города Алга                    15000
2.  Актюбинская      2. Начало капитального ремонта
очистных сооружений и канализацион-
ных сетей города Шалкара                 15000
1. Реконструкция и строительство
системы водоснабжения города Талгара   44569,4
3.  Алматинская      2. Реконструкция, капитальный ремонт
и замена оборудования водозаборных
сооружений города Талгара               5430,6
1. Реконструкция сетей водопровода и
капитальный ремонт зданий и соору-
жений водоснабжения города Курчатова     30900
4.  Восточно-        2. Капитальный ремонт наружной
Казахстанская    системы водоснабжения города
Серебрянска                              19100
1. Начало реконструкции системы
теплоснабжения города Каркаралинска      15000

5.  Қарағанды    1. Қарқаралы қаласының жылумен жабдық.   15000
тау жүйесiн қайта жаңартуды бастау
2. Абай қаласының су құбыры желiлерiн
қайта жаңартуды бастау және оңтайландыру 15000
6.  Қостанай     1. Арқалық қаласының су құбыры тарату    15000
желiлерiн қайта жаңартуды бастау
2. Жiтiқара қаласының жылу желiлерiн     15000
қайта жаңартуды бастау
7.  Қызылорда    1. Арал қаласының орамiшiлiк су құбыры   15000
және кәрiз желiлерiн қайта жаңартуды
бастау
2. Арал вагон жөндеу зауыты базасында    50000
пластикалық шыны қайықтар шығаруды
қамтамасыз ету
8.  Маңғыстау    1. Форт-Шевченко қаласының сумен         15000
жабдықтау желiлерiнiң құрылысын бастау
___________________________________________________________________
Барлығы:                                                  300000
___________________________________________________________________

5.  Карагандинская   2. Начало реконструкции и оптимиза-
ция водопроводных сетей города Абая      15000
1. Начало реконструкции разводящих
сетей водопровода города Аркалыка        15000
6.  Костанайская     2. Начало реконструкции тепловых
сетей города Житикара                    15000
1. Начало реконструкции внутриквар-
тальных водопроводных и канализа-
ционных сетей города Аральска            15000
7.  Кызылординская   2. Обеспечение выпуска стеклопласти-
ковых лодок на базе Аральского
вагоноремонтного завода                  50000
8.  Мангистауская    1. Начало строительства сетей
водоснабжения города Форт-Шевченко       15000
-------------------------------------------------------------------
ВСЕГО                                                        300000
-------------------------------------------------------------------