Қазақстан Республикасы Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгiнiң кейбiр мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 98 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттігінiң мемлекеттiк мекемелерi - аумақтық органдары құрылсын.
2. <*>
Ескерту. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29. N 1132  қаулысымен .
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 29 қаңтардағы
N 98 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгiнiң мемлекеттiк мекемелерi - аумақтық органдарының
Тізбесі
1. Ақмола облысы бойынша Көшi-қон және
демография басқармасы                               Көкшетау қ.
2. Ақтөбе облысы бойынша Көшi-қон және
демография басқармасы                               Ақтөбе қ.
3. Алматы облысы бойынша Көшi-қон және
демография басқармасы                               Талдықорған қ.
4. Атырау облысы бойынша Көшi-қон және
демография басқармасы                               Атырау қ.
5. Шығыс Қазақстан облысы бойынша Көшi-қон
және демография басқармасы                          Өскемен қ.
6. Жамбыл облысы бойынша Көшi-қон және
демография басқармасы                               Тараз қ.
7. Батыс Қазақстан облысы бойынша
Көшi-қон және демография басқармасы                 Орал қ.
8. Қарағанды облысы бойынша Көшi-қон
және демография басқармасы                          Қарағанды қ.
9. Қызылорда облысы бойынша Көшi-қон және
демография басқармасы                               Қызылорда қ.
10. Қостанай облысы бойынша Көшi-қон және
демография басқармасы                               Қостанай қ.
11. Маңғыстау облысы бойынша Көшi-қон және
демография басқармасы                               Ақтау қ.
12. Павлодар облысы бойынша Көшi-қон және
демография басқармасы                               Павлодар қ.
13. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
Көшi-қон және демография басқармасы                 Петропавл қ.
14. Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша
Көшi-қон және демография басқармасы                 Шымкент қ.
15. Астана қаласы бойынша Көшi-қон және
демография басқармасы                               Астана қ.
16. Алматы қаласы бойынша Көшi-қон және
демография басқармасы                               Алматы қ.

О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2004 года N 98
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственные учреждения - территориальные органы Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии согласно приложению.
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1132  )
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 января 2004 года N 98
Перечень
государственных учреждений - территориальных органов
Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии
1. Управление миграции и демографии
по Акмолинской области                    г. Кокшетау
2. Управление миграции и демографии
по Актюбинском области                    г. Актобе
3. Управление миграции и демографии
по Алматинской области                    г. Талдыкорган
4. Управление миграции и демографии
по Атырауской области                     г. Атырау
5. Управление миграции и демографии
по Восточно-Казахстанской области         г. Усть-
Каменогорск
6. Управление миграции и демографии
по Жамбылской области                     г. Тараз
7. Управление миграции и демографии
по Западно-Казахстанской области          г. Уральск
8. Управление миграции и демографии
по Карагандинской области                 г. Караганда
9. Управление миграции и демографии
по Кызылординской области                 г. Кызылорда
10. Управление миграции и демографии
по Костанайской области                  г. Костанай
11. Управление миграции и демографии
по Мангистауской области                 г. Актау
12. Управление миграции и демографии
по Павлодарской области                  г. Павлодар
13. Управление миграции и демографии
по Северо-Казахстанской области          г. Петропавловск
14. Управление миграции и демографии
по Южно-Казахстанской области            г. Шымкент
15. Управление миграции и демографии
по городу Астане                         г. Астана
16. Управление миграции и демографии
по городу Алматы                         г. Алматы