Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 29 шілдедегі N 1184 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 104 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.03.04. N 206 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік статистиканы жетілдіру жөніндегі ведомствоаралық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 29 шілдедегі N 1184  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Мемлекеттік статистиканы жетілдіру жөніндегі ведомствоаралық кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Марченко                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Григорий Александрович     Министрінің бірінші орынбасары,
төраға
Ізмұхамбетов             - Қазақстан Республикасының
Бақтықожа Салахатдинұлы    Энергетика және минералдық
ресурстар бірінші вице-министрі
Эльзенбах                - Қазақстан Республикасының
Ирина Яновна               Статистика жөніндегі агенттігі
Статистикалық ақпаратты талдау
және жариялау департаменті
директорының орынбасары, жауапты
хатшы
көрсетілген құрамнан Павлов Александр Сергеевич, Әшімов Нұрғали Сәдуақасұлы, Имашева Сағадат Оңғарбайқызы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 1184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2004 года N 104. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 марта 2005 г. N 206 (P050206)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 1184 "О создании Межведомственного совета по совершенствованию государственной статистики" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Межведомственного совета по совершенствованию государственной статистики:
Марченко                        - Первого заместителя
Григория Александровича           Премьер-Министра Республики
Казахстан, председателем
Измухамбетова                   - первого вице-министра энергетики и
Бактыкожу                         минеральных ресурсов Республики
Салахатдиновича                   Казахстан
Эльзенбах                       - заместителя директора
Ирину Яновну                      Департамента анализа и публикации
статистической информации
Агентства Республики Казахстан по
статистике, ответственным
секретарем
вывести из указанного состава: Павлова Александра Сергеевича, Ашимова Нургали Садвакасовича, Имашеву Сагадат Онгарбаевну.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан