Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығына арналған лицензиялардың қолданылуын тоқтата тұру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 ақпандағы N 134 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығына арналған лицензиялардың қолданылуы тоқтатыла тұрсын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен жер қойнауын пайдаланушыларға осы қаулыға сәйкес лицензиялардың қолданылуын тоқтата тұру туралы хабарлама дайындасын және жiберсiн.
3. Лицензиялардың қолданылуын тоқтата тұру туралы хабарламалар берiлген күннен бастап лицензиялардың қолданылуын тоқтата тұруды туындатқан себептердi жоюға әрбiр лицензия үшiн жеткілiктi мерзiм белгіленсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 4 ақпандағы
N 134 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығына арналған тоқтатыла тұратын лицензиялардың тiзбесi
___________________________________________________________________
Р/с|Лицензия |Жер қойнауын |Лицензияның атауы,  |Лицензияның |Белгі.
N  |(сериясы,|пайдаланушы  |жер қойнауын        |қолданылуын |лен.
|нөмiрi,  |             |пайдалану объектi.  |тоқтата     |ген
|берiлген |             |лерiнiң орналасқан  |тұруды туын.|мерзім
|күні     |             |жерi (беру сәтiндегі|датқан се.  |
|         |             |жағдай бойынша)     |бептер      |
___|_________|_____________|____________________|____________|_____
1     2           3               4                  5         6
___________________________________________________________________
1  Сериясы MГ  "Самарское"  Қарағанды облысының  Жұмыстардың  Бір ай
N 754       бірлескен    Тельман аудандағы    ең аз бағдар.
(мыс, ал.   кәсіпорны    Шоқай учаскесінде    ламасы
тын, поли.               анықталған коммерци. орындалмауда
металл)                  ялық объектілерді    (7.3-тармақ.
1996 жыл.                кейіннен әзірлей     ша)
ғы 8 қаң.                отырып, мыс, алтын
тар                      және полиметалға
геологиялық зерде.
леу
2  Сериясы МГ  "Нұржан"     Жамбыл облысының     Әзірлеуге    Бір ай
N 879       фирмасы      Сарысуауданы мен     арналған
(сирек                   Оңтүстік Қазақстан   техжоба бе.
кездесетiн               облысының Созақ      кітілмеген
жерлер)                  ауданында коммер.    (6.2-тар.
1996 жылғы               циялық объектіні     мақша);
23 мамыр                 кейіннен әзірлей     өндіру үшін
отырып, Жәмші        жер қойнауын
сирек кездесетін     пайдалануға
кен орындарын        арналған шарт
барлау               жасалмаған

О приостановлении действия лицензий на право пользования недрами в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2004 года N 134
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Приостановить действие лицензий на право пользования недрами в Республике Казахстан согласно прилагаемому перечню.
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке подготовить и направить недропользователям уведомления о приостановлении действия лицензий в соответствии с настоящим постановлением.
3. Установить для каждой лицензии срок, достаточный для устранения причин, вызвавших приостановление действия лицензий со дня вручения уведомлений о приостановлении действия лицензий.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 февраля 2004 года N 134
Перечень приостанавливаемых лицензий
на право пользования недрами в Республике Казахстан
-------------------------------------------------------------------
N  !  Лицензия !Недрополь-!Наименование ли- !Причины, вызвав-!Уста-
п/п!(серия, но-!зователь  !цензии, местона- !шие приостанов- !нав-
!мер выдачи)!          !хождение объектов!ление действия  !ли-
!           !          !недропользования !лицензии        !вае-
!           !          !(по состоянию на !                !мый
!           !          !момент выдачи)   !                !срок
-------------------------------------------------------------------
1 !     2     !     3    !       4         !         5      !  6
-------------------------------------------------------------------
1   Серия МГ    Совместное Геологическое     Не выполняется   Один
N 754       предприя-  изучение на медь, минимальная      ме-
(медь, зо-  тие "Са-   золото и полиме-  программа работ  сяц
лото, поли- марское"   таллы с последую- (подпункт 7.3)
металлы)               щей разработкой
от 8 января            выявленных
1996 года              коммерческих
объектов участка
Шокай в Тельман-
ском районе Кара-
гандинской об-
ласти
2   Серия МГ    Фирма      Разведка редкозе- Не утвержден     Один
N 879 (ред- "Нуржан"   мельного проявле- техпроект на     ме-
кие земли)             ния Джамчи в      разработку (под- сяц
от 23 мая              Сарысуском районе пункт 6.2);
1996 года              Жамбылской облас- не заключен
ти и Сузакском    договор на поль-
районе Южно-Ка-   зование недрами
захстанской об-   для добычи (под-

(6.3-тар.
мақша);
жұмыстың ең аз
бағдарламасы
орындалмауда
(6.4-тар.
мақша);
қазақстандық
мамандарды
оқыту жөнін.
дегі міндет.
темелер орын.
далмауда
(8.3-тармақ.
ша)
3. Сериясы МГ  "Бесшоқы"    Маңғыстау облы.      Ең аз жұмыс  Бір ай
N 11Д       жауапкер.    сының Түпқараған     бағдарламасы
(көмiр)     шілігі       ауданындағы Қызыл.   орындалмауда
1996 жылғы  шектеулі     қаспақ-Айыржал       (7.3-тармақ.
1 қазан     серіктес.    қоңыр көмір кен      ша); қазақ.
тігі         орнын кейіннен       стандық
әзірлей отырып       мамандарды
барлау               оқыту жөнін.
дегі міндет.
темелер орын.
далмауда
(9.2-тармақ.
ша)
4  Сериясы МГ  "Достық"     Қарағанды облы.      Ең аз жұмыс  Бір ай
N 612 (aл.  жауапкер.    сының Орталық        бағдарламасы
тын, поли.  шілігі       Қазақстан лицен.     орындалмауда
металл)     шектеулі     зиялық аумағында     (7.3-тармақ.
1996 жылғы  серіктес.    табылған алтын       ша); аумақты
8 қаңтар    тігі         кені мен полиме.     қайтару жү.
талл кен орын.       зеге асырыл.
дарын геологиялық    маған (7.4-
зерделеу және        тармақша)
өндіру
5  Сериясы МГ  "Достық"     Павлодар облысы.     Ең аз жұмыс  Бір ай
N 785 (ал.  жауапкер.    ның Майкөбе лицен.   бағдарламасы
тын, поли.  шілігі шек.  зиялық аумағында     орындалмауда
металл)     теулі се.    табылған алтын ке.   (7.3-тармақ.
1996 жылғы  ріктестігі   ні мен полиметалл    ша); аумақты
8 қаңтар                 кен орындарын гео.   қайтару жү.
логиялық зерделеу    зеге асырыл.
және өндіру          маған (7.4-
тармақша)
6  Сериясы МГ  "Алматыгид.  Алматы облысы.       Жер қойнауын Бір ай
N 10005     рогеология"  ның Ұйғыр аудан.     пайдаланудың
(жер асты   акционерлік  ындағы Албан-Ара.    міндетті
сулары)     қоғамы       сан кен орнының      шарттары орын.
1996 жылғы               термоминералдық      далмауда
18 қазан                 жер асты суларын     (8-тармақ)
құю мақсатында
өндіру, бальнео.
логиялық емдеу
және жылумен
жабдықтау
7  Сериясы     "АХБК-ОЗАТ"  Алматы қаласының     Жұмыстың     Бір ай
ГКИ         акционерлік  Алматы кен орнын.    бағдарламасы
N 10326     қоғамы       дағы N 15, 16 ұң.    орындалмауда
1999 жылғы               ғырмалар учаске.     (6-тармақ)
3 наурыз                 сінде жер асты
суларын өндіру
8  Сериясы АИ  "R-ALAN"     Оңтүстік Қазақстан   Жұмыс бағ.   Бір ай
N 10480     жауапкер.    облысының Ташкент    дарламасы
(жер асты   шілігі шек.  маңындағы артезиан   орындал.
сулары)     теулі серік. бассейніндегі N      мауда
1999 жылғы  тестігі      22-Т ұңғыма учас.    (6-тармақ);
14 желтоқ.               кесінде минералдық   қазақстандық
сан                      жер асты суларын     мамандарды
өндіру               оқыту
жөніндегі
міндет.
темелер орын.
далмауда
(10-тармақ)
9  Сериясы МГ  "Н-Ақерке"   Қызылорда қаласын.   Жұмыс бағ.   Бір ай
N 10154     жауапкерші.  дағы Ы.Жақаев атын.  дарламасы
(жер асты   лігі шек.    дағы санаторий-про.  орындалмауда
сулары)     теулі        филакторий ауданын.  (7.3-тармақ.
1997 жылғы  серіктестігі дағы N 2700 ұңғыма.  ша); қазақ.
4 тамыз                  ның учаскесінде ми.  стандық маман.
нералдық жер асты    дарды оқыту
суларын өндіру       жөніндегі
міндеттемелер
орындалмауда

ласти с последую- пункт 6.3);
щей разработкой   не выполняется
коммерческого     минимальная
объекта           программа работ
(подпункт 6.4);
не выполняются
обязательства по
обучению казах-
станских специа-
листов (подпункт
8.3)
3   Серия МГ    Товарище-  Разведка с после- Не выполняется   Один
N 11Д       ство с ог- дующей разработ-  минимальная      ме-
(уголь)     раниченной кой буроугольного программа работ  сяц
от 1 октяб- ответст-   месторождения     (подпункт 7.3);
ря 1996     венностью  Кзылкаспак-Айр-   не выполняются
года        "Бесшокы"  жальское в Тупка- обязательства
раганском районе  по обучению
Мангистауской     казахстанских
области           специалистов
(подпункт 9.2)
4   Серия МГ    Товарище-  Геологическое     Не выполняется   Один
N 612 (зо-  ство с ог- изучение и добыча минимальная      ме-
лото, поли- раниченной выявленных зо-    программа работ  сяц
металлы)    ответст-   лоторудных и      (подпункт 7.3);
от 8 января венностью  полиметаллических не осуществлен
1996 года   "Достык"   месторождений     возврат терри-
на Центрально-    тории (подпункт
Казахстанской     7.4)
лицензионной
территории в
Карагандинской
области
5   Серия МГ    Товарище-  Геологическое     Не выполняется   Один
N 785 (зо-  ство с ог- изучение и добыча минимальная      ме-
лото, поли- раниченной выявленных зо-    программа работ  сяц
металлы)    ответст-   лоторудных и      (подпункт 7.3);
от 8 января венностью  полиметаллических не осуществлен
1996 года   "Достык"   месторождений на  возврат террито-
Майкубенской      рии (подпункт
лицензионной      7.4)
территории Павло-
дарской области
6   Серия МГ    Акционер-  Добыча термомине- Не выполняются   Один
N 10005     ное об-    ральных подземных обязательные     ме-
(подземные  щество     вод месторождения условия недро-   сяц
воды)       "Алматы-   Албан-Арасан в    пользования
от 18 ок-   гидрогео-  Уйгурском районе  (пункт 8)
тября 1996  логия"     АлматинскоЙ об-
года                   ласти с целью
розлива, бальнео-
лечения и тепло-
снабжения
7   Серия ГКИ   Акционер-  Добыча подземных  Не выполняется   Один
N 10326     ное об-    вод на участке    программа работ  ме-
от 3 марта  щество     скважин N 15, 16  (пункт 6)        сяц
1999 года   "АХБК-     Алматинского
ОЗАТ"      месторождения в
г. Алматы
8   Серия АИ    Товарище-  Добыча минераль-  Не выполняется   Один
N 10480     ство с ог- ных подземных вод программа работ  ме-
(подземные  раниченной на участке сква-  (пункт 6);       сяц
воды) от    ответст-   жины N 22-Т При-  не выполняются
14 декабря  венностью  ташкентского      обязательства
1999 года   "R-ALAN"   артезианского     по обучению
бассейна в Южно-  казахстанских
Казахстанской     специалистов
области           (пункт 10)
9   Серия МГ    Товарище-  Добыча минераль-  Не выполняется   Один
N 10154     ство с ог- ных подземных вод рабочая прог-    ме-
(подземные  раниченной на участке сква-  рамма (подпункт  сяц
воды) от    ответст-   жины N 2700 в     7.3);
4 августа   венностью  районе санатория- не выполняются
1997 года   "Н-Акерке" профилактория им. обязательства
И. Жахаева в      по обучению
г. Кызыл-Орде     казахстанских
специалистов

(8.2-тармақ.
ша)
10 Сериясы АИ  "АБС-Балхаш" Жамбыл облысының     Жұмыс бағдар. Алты
N 1531      тау-кен      Мойынқұм ауданын.    ламасы орын.  ай
1999 жылғы  компаниясы   дағы Ақсақал-Бес.    далмауда
31 мамыр    ашық акцио.  кемпір кен орны.     (6-тармақ)
нерлік қо.   ның құрамында
ғамы         алтын бар кен.
дерін өндіру
11 Сериясы     "Әулие Ре.   Жамбыл облысының     Лицензия     Бір ай
ГКИ N 1171ДД сорсиз"      Мерке, Жамбыл және   алаңы бойын.
1998 жыл.   жауапкер.    Луговое аудандарын.  ша ең аз
ғы 24 қыр.  шілігі       дағы Алмалы-Ақташ    жұмыс бағ.
күйек       шектеулі     алаңында алтынды,    дарламасы
серіктес.    күмісті, полиметал.  орындалмауда
тігі         лды, сирек кезде.    (6.3-тармақ.
сетін металдарды,    ша); қазақ.
платинаны барлау     стандық ма.
мандарды
оқыту
жөніндегі
міндеттеме.
лер орын.
далмауда
(7.2-тармақша)
12 Сериясы МГ  Байшалов    Шығыс Қазақстан       Ең аз жұмыс  Бір ай
N 1315      Болат       облысының Глубокое    бағдарламасы
(тас        Құрмантай.  ауданында орналас.    орындалмауда
көмір)      ұлы         қан Белокаменск-      (6.3-тармақ.
1997 жыл.               Бобров тас көмір      ша); аумақты
ғы 8 жел.               кен орнын барлау      қайтару жүзе.
тоқсан                                        ге асырыл.
маған (6.4-
тармақша);
қазақстандық
мамандарды
оқыту жөнін.
дегі міндет.
темелер орын.
далмауда
(7.2-тармақ.
ша)
13 Сериясы МГ  "Индер.    Атырау облысының       Ең аз жұмыс  Үш ай
N 654       стройин.   Индер ауданындағы      бағдарламасы
(бораттар)  дустрия"   N 106 Индер кен        орындалмауда
1995 жылғы  жабық      орнындағы борат        (7.4-тармақ.
11 желтоқ.  акцио.     кенін әзірлеу          ша); қазақ.
сан         нерлік                            стандық
қоғамы                            мамандарды
оқыту жөнін.
дегі
міндеттемелер
орындалмауда
(8.2-тармақша)
14 Сериясы МГ  "Индер.    Атырау облысының       Ең аз жұмыс  Үш ай
N 652       стройин.   Индер ауданындағы      бағдарламасы
(бораттар)  дустрия"   N 88 Индер кен         орындалмауда
1995 жылғы  жабық      орнындағы борат        (7.4-тармақ.
11 желтоқ.  акцио.     кенін өндіру           ша); қазақ.
сан         нерлік                            стандық
қоғамы                            мамандарды
оқыту жөнін.
дегі міндет.
темелер орын.
далмауда
(8.2-тармақ.
ша)
15 Сериясы МГ  "Индер.    Батыс Қазақстан        Ең аз жұмыс  Үш ай
N 655       стройин.   облысының Тайпақ       бағдарламасы
(бораттар)  дустрия"   ауданындағы            орындалмауда
1995 жылғы  жабық      N 96 Индер кен         (7.4-тармақ.
11 желтоқ.  акцио.     орнындағы борат        ша); қазақ.
сан         нерлік     кенін өндіру           стандық
қоғамы                            мамандарды
оқыту жөнін.
дегі міндет.
темелер орын.
далмауда
(8.2-тармақ.
ша)
16 Сериясы МГ  "Индер.    Атырау облысының       Ең аз жұмыс  Үш ай
N 653       стройин.   Индер ауданындағы      бағдарламасы
(бораттар)  дустрия"   N 99 Индер кен         орындалмауда
1995 жылғы  жабық      орнындағы борат        (7.4-тармақ.
11 желтоқ.  акцио.     кенін өндіру           ша); қазақ.
сан         нерлік                            стандық
қоғамы                            мамандарды
оқыту жөнін.
дегі міндет.
темелер орын.
далмауда
(8.2-тармақ.
ша)
17 Сериясы     "Балқаш    Қарағанды облысының    Ең аз жұмыс  Бір ай
ГКИ N       Империал   Тоқырауын ауданындағы  бағдарламасы
362Д        Джейд"     "Итмұрынды" кен        орындалмауда
(жадеит)    жауапкер.  орнының жадеиттерін    (6-тармақ)
1998        шілігі     өндіру
жылғы       шектеулі
15 маусым   серік.
тестігі
18 Сериясы     "Қарағайлы Қарағанды облысындағы  Ең аз жұмыс  Бір ай
ГКИ N       кен бас.   Қарағайлы кен орнының  бағдарламасы
620Д        қармасы"   барит-полиметалл       орындалмауда
(барит      ашық       кендерін өндіру        (7.4-тармақ.
полиме.     үлгідегі                          ша); ұтымды
талдар)     акционер.                         пайдалану,
1997        лік қоғамы                        жер қойнауын
жылғы                                         және қорша.
8 желтоқ.                                     ған ортаны
сан                                           қорғау, жұ.
мысты қау.
іпсіз жүргі.
зу жөніндегі
міндеттеме.
лер орындал.
мауда
(9-тармақ)
19 Сериясы     "Әулие     Жамбыл облысының       Ең аз жұмыс  Бір ай
ГКИ         Ресорсиз"  Луговое ауданын.       бағдарламасы
N 390ДД     жауапкер.  дағы Көкқия кен        орындалмауда
1998        шілігі     орнының құрамын.       (6-тармақ)
жылғы       шектеулі   да алтын бар кен.
24 қыр.     серіктес.  дерін барлау
күйек       тігі       және өндіру
20 Сериясы     "Әулие     Жамбыл облысының       Ең аз жұмыс  Бір ай
ГКИ         Ресорсиз"  Мерке ауданын.         бағдарламасы
N 1177Д     жауапкер.  дағы Қарақыстақ кен    орындалмауда
1998        шілігі     орнындағы шашыранды    (6-тармақ)
жылғы       шектеулі   алтынды барлау
24 қыр.     серіктес.  және өндіру
күйек       тігі
21 Сериясы МГ  "Балауса"  Қызылорда облысының    Ең аз жұмыс  Үш ай
N 1279      фирмасы"   Шиелі ауданындағы      бағдарламасы
(ванадий)   жауапкер.  Қорымсақ ванадий кен   орындалмауда
1997 жыл.   шілігі     орнын барлау және      (6.3-тармақ.
ғы 27 ақ.   шектеулі   өндіру                 ша); аумақты
пан         серіктес.                         қайтару жүзе.
тігі                              ге асырылма.
ған (6.4-тар.
мақша); қазақ.
стандық маман.
дарды оқыту
жөніндегі
міндеттемелер
орындалмауда
(7.2-тармақ.
ша)
22 Сериясы     "Алтай"    Шығыс Қазақстан       Ең аз жұмыс   Алты
ГКИ         алтын із.  облысындағы Маралды   бағдарламасы  ай
N 111Д      деуші      кен орнының құрамын.  орындалмауда
(алтын)     артелі"    да алтын бар кендерін (6-тармақ)
1998 жылғы  ашық ак.   өндіру
15 маусым   ционерлік
қоғамы
23 Сериясы АИ  "2-Обухов  Солтүстік Қазақстан   Жұмыс бағ.    Бір ай
N 31ДД      кен-байыту облысының Обухов кен  дарламасы
1999 жылғы  комбинаты" орнының титан-цир.    орындал.
2 сәуір     ашық ак.   коний құмдарын өндіру мауда
ционерлік                        (6-тармақ)
қоғамы
24 Сериясы АИ  "Қазцинк"  Шығыс Қазақстан облы. Ең аз жұмыс   Бір ай
N 1541      ашық ак.   сындағы Глубокое ау.  бағдарламасы
1999 жылғы  ционерлік  данындағы Старковский орындалмауда
4 наурыз    қоғамы     кен орнының құрамында (6-тармақ)
алтын бар кендерін
барлау және өндіру
25 Сериясы МГ  "Алтай"    Шығыс-Қазақстан облы. Шарттық ере.  Алты
N 324       алтын із.  сындағы шашыранды ал. желер орын.   ай
1995 жылғы  деуші      тын кен орнының       далмауда
7 сәуір     артелі"    "Траншейное", "Ма     (8-тармақ)
ашық ак.   ралиха" учаскелерін
ционер.    әзірлеу
лік қо.
ғамы
26 Сериясы МГ  "Южполи.   Оңтүстік Қазақстан    Ең аз жұмыс   Бір ай
N 437       металл"    облысының Түркістан   бағдарламасы
1995 жылғы  жабық      ауданындағы Тұрлан    орындалмауда
7 маусым    акцио.     кен орнының цинк      (6-тармақ);
нерлік     кендерін әзірлеу      келісім шарт.
қоғамы                           тары орындал.
мауда
(7-тармақ)
27 Сериясы     "Қазақмыс" Шығыс Қазақстан       Жұмыс бағдар. Бір ай
ГКИ         корпора.   облысының Глубокое    ламасы орын.
N 1525      циясы"     ауданындағы Юбилей.   далмауда
1998 жыл.   ашық ак.   ное-Снегирихинское    (6-тармақ)
ғы 21       ционерлік  кен орнында поли.
қазан       қоғамы     металл кендерін
өндіру
28 Сериясы МГ  "Кентау    Оңтүстік Қазақстан    Ең аз жұмыс   Бір ай
N 347Д      Экспло.    облысының Созақ,      бағдарламасы
(алтын,     рейшн энд  Түркістан, Түлкібас   орыдалмауда
күміс,      Майнинг"   аудандарында және     (7.4-тармақ.
платина     жабық      Жамбыл облысының      ша); аумақты
тобының     үлгідегі   Сарысу, Талас,        қайтару жү.
металдары,  акционер.  Жуалы аудандарын.     зеге асырыл.
алмас)      лік қо.    да табылған коммер.   маған
1997 жылғы  ғамы       циялық объектілерін   (7.5-тармақ.
4 сәуір                кейіннен әзірлей      ша)
отырып Қаратау жо.
тасының Орталық және
Оңтүстік-Шығыс бөлі.
гін алтынға, күміске,
платина тобының ме.
талдарына және
алмасқа барлау
29 Сериясы МГ  "Кентау    Оңтүстік Қазақстан     Ең аз жұмыс  Бір ай
N 208Д      Экспло.    облысының Созақ        бағдарламасы
(алтын,     рейшн энд  ауданында және         орындалмауда

(подпункт 8.2)
10  Серия АИ    Акционер-  Добыча золотосо-  Не выполняется   Шесть
N 1531      ное об-    держащих руд      программа работ  ме-
от 31 мая   щество     месторождения     (пункт 6)        сяцев
1999 года   открытого  Аксакал-Бескемпир
типа       в Мойынкумском
"Горноруд- районе Жамбылской
ная компа- области
ния "АБС-
Балхаш)
11  Серия ГКИ   Товарище-  Разведка на золо- Не выполняется   Один
N 1171ДД    ство с ог- то, серебро,      минимальная ра-  ме-
от 24 сен-  раниченной полиметаллы, ред- бочая программа  сяц
тября 1998  ответст-   кие металлы, пла- по лицензионной
года        венностью  тину на Алмалы-   площади (под-
"Аулие     Акташской площади пункт 6.3);
Ресорсиз"  в Меркенском,     не выполняются
Жамбылском и Лу-  обязательства
говском районах   по обучению
Жамбылской        казахстанских
области           специалистов
(подпункт 7.2)
12  Серия МГ    Байшалов   Разведка Белока-  Не выполняется   Один
N 1315 (ка- Болат      менско-Бобровско- минимальная ра-  ме-
менный      Курмантае- го месторождения  бочая программа  сяц
уголь) от   вич        каменного угля,   (подпункт 6.3);
8 декабря              расположенного в  не осуществлен
1997 года              Глубоковском      возврат терри-
районе Восточно-  тории (подпункт
Казахстанской     6.4);
области           не выполняются
обязательства
по обучению
казахстанских
специалистов
(подпункт 7.2)
13  Серия МГ    Закрытое   Разработка бора-  Не выполняется   Три
N 654 (бо-  акционер-  товых руд Индер-  минимальная      ме-
раты) от    ное об-    ского месторожде- программа работ  сяца
11 декабря  щество     ния N 106 в Ин-   (подпункт 7.4);
1995 года   "Индер-    дерском районе    не выполняются
стройин-   Атырауской об-    обязательства
дустрия"   ласти             по обучению
казахстанских
специалистов
(подпункт 8.2)
14  Серия МГ    Закрытое   Добыча боратовых  Не выполняется   Три
N 652 (бо-  акционер-  руд Индерского    минимальная      ме-
раты) от    ное об-    месторождения     программа работ  сяца
11 декабря  щество     N 88 в Индерском  (подпункт 7.4);
1995 года   "Индер-    районе Атырауской не выполняются
стройин-   области           обязательства
дустрия"                     по обучению
казахстанских
специалистов
(подпункт 8.2)
15  Серия МГ    Закрытое   Добыча боратовых  Не выполняется   Три
N 655 (бо-  акционер-  руд Индерского    минимальная      ме-
раты) от    ное об-    месторождения     программа работ  сяца
11 декабря  щество     N 96 в Тайпакском (подпункт 7.4);
1995 года   "Индер-    районе Западно-   не выполняются
стройин-   Казахстанской     обязательства
дустрия"   области           по обучению
казахстанских
специалистов
(подпункт 8.2)
16  Серия МГ    Закрытое   Добыча боратовых  Не выполняется   Три
N 653 (бо-  акционер-  руд Индерского    минимальная      ме-
раты) от    ное об-    месторождения     программа работ  сяца
11 декабря  щество     N 99 в Индерском  (подпункт 7.4);
1995 года   "Индер-    районе Атырауской не выполняются
стройин-   области           обязательства
дустрия"                     по обучения
казахстанских
специалистов
(подпункт 8.2)
17  Серия ГКИ   Товарище-  Добыча жадеитов   Не выполняется   Один
N 362Д      ство с ог- месторождения     минимальная ра-  месяц
(жадеит)    раниченной Итмурынды в Токы- бочая программа
от 15 июня  ответст-   рауынском районе  (пункт 6)
1998 года   венностью  Карагандинской
"Балхаш    области
Империал
Джейд"
18  Серия ГКИ   Акционер-  Добыча барит-     Не выполняется   Один
N 620Д      ное об-    полиметаллических минимальная ра-  ме-
(барит, по- щество     руд месторождения бочая программа  сяц
лиметаллы)  открытого  Карагайлы в Кара- (подпункт 7.4);
от 8 де-    типа       гандинской об-    не выполняются
кабря 1997  "Карагай-  ласти             обязательства
года        линское                      по рациональному
рудоуправ-                   использованию,
ление"                       охране недр и
окружающей сре-
ды, безопасному
ведению работ
(пункт 9)
19  Серия ГКИ   Товарище-  Разведка и добыча Не выполняется   Один
N 390ДД от  ство с ог- золотосодержащих  минимальная      ме-
24 сентября раниченной руд месторождения программа работ  сяц
1998 года   ответст-   Коккия в Лугов-   (пункт 6)
венностью  ском районе Жам-
"Аулие     былской области
Ресорсиз"
20  Серия КГИ   Товарище-  Разведка и добыча Не выполняется   Один
N 1177Д от  ство с ог- россыпного золота минимальная      ме-
24 сентября раниченной месторождения     программа работ  сяц
1998 года   ответст-   Каракыстак в Мер- (пункт 6)
венностью  кенском районе
"Аулие     Жамбылской
Ресорсиз"  области
21  Серия МГ    Товарище-  Разведка и добыча Не выполняется   Три
N 1279      ство с ог- месторождения     минимальная ра-  ме-
(ванадий)   раниченной ванадиевых руд    бочая программа  сяца
от 27 фев-  ответст-   Курумсак в Чии-   (подпункт 6.3);
раля 1997   венностью  лийском районе    не осуществлен
года        "Фирма     Кзыл-Ординской    возврат терри-
"Балауса"  области           рии (подпункт
6.4);
не выполняются
обязательства
по обучению
казахстанских
специалистов
(подпункт 7.2)
22  Серия ГКИ   Открытое   Добыча золотосо-  Не выполнеятся   Шесть
N 111Д      акционер-  держащих руд      минимальная ра-  ме-
(золото)    ное об-    месторождения     бочая программа  сяца
от 15 июня  щество     Маралиха в Вос-   (пункт 6)
1998 года   "Артель    точно-Казахстан-
старателей ской области
"Алтай"
23  Серия АИ    Открытое   Добыча титан-цир- Не выполняется   Один
N 31ДД      акционер-  кониевых песков   программа работ  ме-
от 2 апреля ное об-    Обуховского мес-  (пункт 6)        сяц
1999 года   щество     торождения в
"Обухов-   Северо-Казахстан-
ский гор-  ской области
но-обога-
тительный
комбинат-
2"
24  Серия АИ    Открытое   Разведка и добыча Не выполняется   Один
N 1541      акционер-  золотосодержащих  минимальная      ме-
от 4 марта  ное об-    руд Старковского  программа работ  сяц
1999 года   щество     месторождения в   (пункт 6)
"Казцинк"  Глубоковском
районе Восточно-
Казахстанской
области
25  Серия МГ    Открытое   Разработка место- Не выполняются   Шесть
N 324       акционер-  рождения россып-  договорные       ме-
от 7 апреля ное об-    ного золота       условия          сяцев
1995 года   щество     участков: "Тран-  (пункт 8)
"Артель    шейное", "Мара-
старателей лиха" в Восточно-
"Алтай"    Казахстанской
области
26  Серия МГ    Закрытое   Разработка Тур-   Не выполняется   Один
N 437       акционер-  ланского место-   минимальная      ме-
от 7 июня   ное об-    рождения цинковых программа работ  сяц
1995 года   щество     руд в Туркестан-  (пункт 6);
"Южполи-   ском районе Южно- не выполняются
металл"    Казахстанской     договорные ус-
области           ловия (пункт 7)
27  Серия ГКИ   Открытое   Добыча полиметал- Не выполняется   Один
N 1525 от   акционер-  лических руд на   программа работ  ме-
21 октября  ное об-    месторождении     (пункт 6)        сяц
1998 года   щество     Юбилейно-Снегири-
"Корпора-  хинское в Глубо-
ция        ковском районе
"Казахмыс" Восточно-Казах-
станской области
28  Серия МГ    Акционер-  Разведка Цент-    Не выполняется   Один
N 347Д      ное об-    ральной и Юго-    минимальная      ме-
(золото,    щество     Восточной части   программа работ  сяц
серебро,    закрытого  хребта Каратау    (подпункт 7.4);
металлы     типа       на золото, се-    не осуществлен
платиновой  "Кентау    ребро, металлы    возврат терри-
группы,     Экспло-    платиновой группы тории (подпункт
алмазы)     рейшн энд  и алмазы с после- 7.5)
от 4 апреля Майнинг"   дующей разработ-
1997 года              кой выявленных
коммерческих
объектов в Сузак-
ском, Туркестан-
ском, Тюлькубас-
ском районах
Южно-Казахстан-
ской области и
Сарысуйском,
Таласском, Жуа-
лынском районах
Жамбылской
области
29  Серия МГ    Акционер-  Разведка Северо-  Не выполняется   Один
N 208Д      ное об-    Западной части    минимальная      ме-
(золото,    щество     хребта Большого   программа работ  сяц

күміс,      Майнинг"   Қызылорда облысының    (7.3-тармақ.
платина     жабық      Шиелі ауданында та.    ша); аумақты
тобының     үлгідегі   былған коммерциялық    қайтару жү.
металдары,  акционер.  объектілерді кейін.    зеге асырыл.
алмастар)   лік қоғамы нен әзірлей отырып     маған (7.4-
1997 жылғы             Үлкен Қаратау жота.    тармақша)
4 сәуір                сының Солтүстік-Батыс
бөлігінің алтынға,
күміске, платина
тобының метал.
дарына, алмас және
бирюзаға барлау
30 Сериясы МГ  "Кентау    Оңтүстік Қазақстан     Ең аз жұмыс  Бір ай
N 607ДД     Экспло.    облысының Созақ ау.    бағдарламасы
(алтын)     рейшн энд  данында табылған       орындалмауда
1997 жылғы  Майнинг"   коммерциялық объек.    (7.4-тармақ.
4 сәуір     жабық      тілерді кейіннен       ша)
үлгідегі   әзірлей отырып Шығыс
акционер.  Жарықтас, Көкбұлақ,
лік қо.    Алаш, Орталық және
ғамы       Оңтүстік Қосүңгір,
Албитті, Төменгі
Ранг және Алтынтау-1
алтын білінулерін
барлау
___________________________________________________________________

серебро,    закрытого  Каратау на золо-  (подпункт 7.3);
металлы     типа       то, серебро, ме-  не осуществлен
платиновой  "Кентау    таллы платиновой  возврат терри-
группы,     Экспло-    группы, алмазы и  тории (подпункт
алмазы)     рейшн энд  бирюзу с после-   7.4)
от 4 апреля Майнинг"   дующей разработ-
1997 года              кой выявленных
коммерческих
объектов в Сузак-
ском районе Южно-
Казахстанской об-
ласти и Шиелий-
ском районе Кзыл-
Ординской области
30  Серия МГ    Акционер-  Разведка проявле- Не выполняется   Один
N 607ДД     ное об-    ний золота Вос-   минимальная      ме-
(золото)    щество     точный Жарыктас,  программа работ  сяц
от 4 апреля закрытого  Кокбулак, Алаш,   (подпункт 7.4)
1997 года   типа       Центральный и Юж-
"Кентау    ный Косунгур,
Экспло-    Альбитовое, Ниж-
рейшн энд  ний Ранг и Алтын-
Майнинг"   тау-1 в Сузакском
районе Южно-Ка-
захстанской об-
ласти с последую-
щей разработкой
выявленных
коммерческих
объектов
-------------------------------------------------------------------