Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 17 наурыздағы N 253 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 ақпандағы N 146 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының үкіметтік емес ұйымдарын мемлекеттік қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 253 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 11, 126-құжат) мынадай өзгерістер енгізiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының үкiметтiк емес ұйымдарын мемлекеттiк қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасында:
1-бөлiмнiң "Бағдарламаны қаржыландыру көздері" деген жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламаны  -   қаржыландыру республикалық және жергiлiктi
қаржыландыру       бюджеттерде көзделген қаражат және Қазақстан
көздерi            Республикасының заңнамасында тыйым салынбаған
өзге де қаржыландыру көздері шегінде жүзеге
асырылатын болады.
Бағдарламаны iске асыруға республикалық бюджеттен
қаржыландырудың жалпы көлемi 37 628 000 теңге
көлемінде көзделедi, оның iшiнде: 2003 жылға -
14 000 000 теңге, 2004 жылға - 11 146 000 теңге,
2005 жылға - 12 482 000 теңге.";
5 бөлім 5.8-бөлiмшесiнiң бесiншi абзацындағы үшiншi және төртiншi сөйлемдері алынып тасталсын;
6-бөлiмнiң жетіншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламаны іске асыруға арналған республикалық бюджеттен қаржыландырудың жалпы көлемi 37 628 000 теңге көлемінде көзделедi, оның ішінде: 2003 жылға - 14000 000 теңге, 2004 жылға - 11 146 000 теңге, 2005 жылға - 12 482 000 теңге.";
"Бағдарламаны iске асыру жөніндегi іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
реттiк нөмiрі 6-жолдың үшiнші абзацы алынып тасталсын;
реттік нөмiрi 15-жолда:
"Орындалу (iске асыру) мерзiмi" деген бағандағы "2005" деген сандар мен "ж." әрпi алынып тасталсын;
"Болжамды шығыстар" бағандағы "100 000 теңге (МАҚКМ)" деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 16-жол алынып тасталсын;
"Болжамды шығыстар" деген бағанның реттiк нөмiрi 17-жолында "3 500 000" деген сандар "2 782 000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 19-жолда:
"Орындалу (iске асыру) мерзімі" деген бағандағы "2005" деген сандар мен "ж." әрпi алынып тасталсын;
"Болжамды шығыстар" деген бағандағы "1 000 000" деген сандар "446 000" деген сандармен ауыстырылсын, "700 000" деген сандар мен "теңге" деген сөз алынып тасталсын;
реттік нөмiрi 24-жолда:
"Орындалу (іске асыру) мерзiмi" деген бағандағы "2004" деген сандар мен "ж." әрпi алынып тасталсын;
"Болжамды шығыстар" деген бағандағы "1 100 000" деген сандар мен "теңге" деген сөз алынып тасталсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2003 года N 253
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2004 года N 146
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2003 года N 253 "О Программе государственной поддержки неправительственных организаций Республики Казахстан на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 11, ст. 126) следующие изменения:
в Программе государственной поддержки неправительственных организаций Республики Казахстан на 2003-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
строку "Источники финансирования Программы" раздела 1 изложить в следующей редакции:
"Источники         - финансирование будет осуществляться в пределах
финансирования       средств, предусмотренных республиканским и
Программы            местными бюджетами и иных, не запрещенных
законодательством Республики Казахстан
источников финансирования. Общий объем
финансирования на реализацию Программы из
республиканского бюджета предполагается в
объеме 37 628 000 тенге, из них:
на 2003 год - 14 000 000 тенге, на 2004
год - 11 146 000 тенге, на 2005 год -
12 482 000 тенге.";
предложения третье и четвертое абзаца пятого подраздела 5.8. раздела 5 исключить;
абзац седьмой раздела 6 изложить в следующей редакции:
"Общий объем финансирования на реализацию Программы из республиканского бюджета предполагается в объеме 37 628 000 тенге, из них: на 2003 год - 14 000 000 тенге, 2004 год - 11 146 000 тенге, 2005 год - 12 482 000 тенге.";
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы":
абзац третий строки, порядковый номер 6, исключить;
в строке, порядковый номер 15:
в графе "Срок исполнения (реализации)" цифры "2005" и букву "г." исключить;
в графе "Предполагаемые расходы" слова "100000 тг. (МКИОС)", исключить;
строку, порядковый номер 16, исключить;
в графе "Предполагаемые расходы" строки, порядковый номер 17, цифру "3 500 000" заменить цифрами "2 782 000";
в строке, порядковый номер 19:
в графе "Срок исполнения (реализации)" цифру "2005" и букву "г." исключить;
в графе "Предполагаемые расходы" цифры "1 000 000" заменить цифрами "446 000", цифры "700 000" и буквы "тг." исключить;
в строке, порядковый номер 24:
в графе "Срок исполнения (реализации)" цифры "2004" и букву "г." исключить;
в графе "Предполагаемые расходы" цифры "1 100 000" и буквы "тг." исключить.

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан