Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң Өскемен қаласындағы "Олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 ақпандағы N 151 қаулысы
Қысқы спорт түрлерi бойынша ұлттық құрама командаларға спорт резервiн сапалы даярлау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегі агенттiгінiң Өскемен қаласындағы "Олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсіпорын) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегі агенттiгi кәсiпорынды мемлекеттік басқару органы болып белгіленсін.
3. Спорт саласындағы өндiрiстiк-шаруашылық қызметті жүзеге асыру Кәсiпорын қызметiнiң негiзгi мәнi болып белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттігі заңнамада белгiленген тәртіппен бiр ай мерзiмде:
1) Кәсiпорынның Жарғысын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетіне бекiтуге ұсынуды қамтамасыз етсiн;
2) Кәсiпорынның әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдасын.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании республиканского государственного казенного предприятия "Центр олимпийской подготовки" Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту в городе Усть-Каменогорске
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2004 года N 151
В целях качественной подготовки спортивного резерва в национальные сборные команды по зимним видам спорта Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки" Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту в городе Усть-Каменогорске (далее - Предприятие).
2. Определить органом государственного управления Предприятием Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту.
3. Определить основным предметом деятельности Предприятия осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области спорта.
4. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту в установленном законодательством порядке в месячный срок:
1) обеспечить представление на утверждение Устава Предприятия в Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан;
2) обеспечить государственную регистрацию Предприятия в органах юстиции;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан