Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 ақпандағы N 170 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 588 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.07.2023 № 588 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы ресми түрде жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 12 ақпандағы
N 170 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдеріне енгізiлетiн өзгерiстер
1. "Тауарлар мен көлiк құралдарын уақытша әкелу кеден режимi қолданылатын лизинг заттарының тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 21 тамыздағы N 1092 қаулысына(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 30, 387-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Тауарлар мен көлiк құралдарын уақытша әкелу кеден режимi қолданылатын лизинг заттарының тiзбесi осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12. N 578 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметініің 2006.08.14. N 765қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2004 жылғы 12 ақпандағы
N 170 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2001 жылғы 21 тамыздағы
N 1092 қаулысымен
бекiтiлген
Тауарлар мен көлiк құралдарын уақытша әкелу кеден режимi қолданылатын лизинг заттарының тізбесi
____________________________________________________________________
ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН | Атауы
бойынша тауардың |
коды |
____________________________________________________________________
1 | 2
____________________________________________________________________
8402 11 000 Бу қазандықтары және басқа да бу өндiретiн
қазандықтар: сағатына 45 тоннадан астам бу
өндiретiн су құбырлы қазандықтар;
8402 20 000 Буды қатты қыздырғышы бар қазандықтар
8404 8402 немесе 8403 тауар позициясының
қазандықтарымен пайдалануға арналған қосалқы
жабдық (мысалы, экономайзерлер, қатты
қыздырғыштар, күйе кетiргіштер, газ
рекуператорлары), бу мен су немесе басқа да
күштi бу қондырғыларына арналған конденсаторлар
8405 Тазартқыш қондырғылары бар немесе оларсыз газ
генераторлары немесе су газы генераторлары;
тазартқыш қондырғылары бар немесе оларсыз
ацетилендi генераторлар және ұқсас газ
генераторлары
8406 Су буындағы турбиналар және өзге де бу
(8406 81 900 0, турбиналары

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2004 года N 170. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 588.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.07.2023 № 588 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2004 года N 170
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2001 года N 1092 "Об утверждении перечня предметов лизинга, к которым применяется таможенный режим временного ввоза товаров и транспортных средств" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 30, ст. 387):
Перечень предметов лизинга, к которым применяется таможенный режим временного ввоза товаров и транспортных средств, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 12.06.2008 N 578 (порядок введения в действие см. п.3 ).
3. (Утратил силу - от 14 августа 2006 года N 765 (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2004 года N 170
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 августа 2001 года N 1092
Перечень предметов лизинга, к которым применяется таможенный
режим временного ввоза товаров и транспортных средств
-------------------------------------------------------------------
Код товара по ! Наименование
ТН ВЭД ЕврАзЭС !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2
-------------------------------------------------------------------
8402 11 000 Котлы паровые и другие паропроизводящие котлы:
котлы водотрубные производительностью более
45 тонн пара в час
8402 20 000 котлы с пароперегревателем
8404 Вспомогательное оборудование для использования с
котлами товарной позиции 8402 или 8403
(например, экономайзеры, перегреватели,
сажеудалители, газовые рекуператоры),
конденсаторы для пароводяных или других паровых
силовых установок
8405 Газогенераторы или генераторы водяного газа с
очистительными установками или без них;
генераторы ацителеновые и аналогичные
газогенераторы с очистительными установками
или без них
8406 Турбины на водяном паре и турбины паровые
(кроме прочие
8406 81 900 0,

8406 82 900 0,
8406 90 900
0-ден басқа)
8414 10 300 0 Роторлы поршеньдi сорғылар, жылжымалы қалақтары
бар роторлы сорғылар, молекулярлы (вакуумды)
сорғылар және Рутс үлгiсiндегi сорғылар
8414 40 100 0 Өнiмдiлiгi минутына 2 текше м. аспайтын, буксирге
алатын доңғалақты шассидегi әуе компрессорлары
8414 80 490 0 Артық жұмыс қысымы 15 бардан астам, өнiмдiлiгi
сағатына 120 текше м. астам қайтарымды-үдемелi
тетігi бар көлемдi компрессорлар
8414 80 600 0 Роторлы көлемдi компрессорлар:
бір бiлiктi; көп бiлiктi
8414 80 710 0 Роторлы көлемдi компрессорлар: көп бiлiктi:
винттi
8416 Сұйық отынға, майдаланған қатты отынға арналған
(8416 10 900 0, немесе газға арналған оттық жанарғылар;
8416 20 900 0-ден механикалық оттықтар, олардың механикалық
басқа) желтартқыш торларын, механикалық күл алғыштарын
қоса алғанда және соларға ұқсас қондырғылар
8417 10 000 0 Кендердi, пирит кендерi мен металл кендерiн
күйдiру, балқыту немесе өзгедей ыстықта өңдеуге
арналған ошақтар мен пештер
8419 31 000 0 Ауыл шаруашылығы өнiмiне арналған кептiргiштер
8426 20 000 0 Мұнара крандары
8428 20 300 0 Ауыл шаруашылығында пайдалануға арнайы арналған
пневматикалық көтергiштер және конвейерлер
8429 20 00 * Автогрейдерлер мен тегiстегiштер
8429 30 000 0 Скреперлер
8429 40 Тығыздаушы машиналар және жол тегiстейтiн
тығыздағыштар
8429 51 Бiр ожаулы құлашты жүк тиегiштер
8430 10 000 0 Қадаларды қағуға және шығаруға арналған жабдық
8430 20 000 0 Соқалы және роторлы қар тазалағыштар
8430 41 000 0 Өздiгiнен жүретiн өзге де бұрғылаушы немесе
кеулеуші машиналар
8430 50 000 0 Өздiгiнен жүретiн машиналар мен тетiктер,
басқалары
8433 30 900 Өздiгiнен жүретiн, тiркемелi және аспалы егiн
0-ден оратын машиналар
8433 51 000 0 Астық жинайтын комбайндар
8433 53 Түйнектердi немесе тамыр жемiстердi жинауға
(8433 53 900 арналған машиналар
0-ден басқа)
8433 59 110 0 Өздiгiнен жүретiн сүрлем жинайтын комбайндар
8434 20 000 0 Сүтті өңдеуге және қайта өңдеуге арналған жабдық
8436 10 000 0 Жануарларға жемшөп дайындауға арналған
машиналар мен тетіктер
8436 21 000 0 Инкубаторлар мен брудерлер
8437 10 000 0 Тұқымдарды, астықты немесе құрғақ бұршақ
дақылдарын тазартуға, сорттауға немесе iрiктеуге
арналған машиналар
8439 Талшықты целлюлоза материалдарынан қоспа
(8439 91 900 0, өндiруге арналған немесе қағаз немесе картон
8439 99-дан дайындауға немесе өңдеуге арналған жабдық
басқа)
8441 Барлық үлгідегi кесетiн машиналарды қоса алғанда,
(8441 10 800 0, қағаз қоспасынан, қағаздан немесе картоннан
8441 90 900 бұйымдар өндiруге арналған өзге де жабдық
0-ден басқа)
8442 Қарiп құюға немесе қарiп теруге арналған, баспа

8406 82 900 0,
8406 90 900 0)
8414 10 300 0 Насосы роторные поршневые, насосы роторные со
скользящими лопастями, насосы молекулярные
(вакуумные) и насосы типа Рутс
8414 40 100 0 Компрессоры воздушные на колесных шасси,
буксируемые производительностью не более
2 куб. м в мин.
8414 80 490 0 Компрессоры объемные возвратно-поступательные с
избыточным рабочим давлением более 15 бар,
производительностью более 120 куб. м/час
8414 80 600 0 Компрессоры объемные роторные:
одновальные; многовальные
8414 80 710 0 Компрессоры объемные роторные: многовальные,
винтовые
8416 Горелки топочные для жидкого топлива,
(кроме распыленного твердого топлива или для газа; топки
8416 10 900 0, механические, включая их механические
8416 20 900 0) колосниковые решетки, механические золоудалители
и аналогичные устройства.
8417 10 000 0 Горны и печи для обжига, плавки или иной
термообработки руд, пиритных руд или руд
металлов
8419 31 000 0 Сушилки для сельскохозяйственной продукции
8426 20 000 0 Краны башенные
8428 20 300 0 Пневматические подъемники и конвейеры,
специально предназначенные для использования в
сельском хозяйстве
8429 20 00 Автогрейдеры и планировщики
8429 30 000 0 Скреперы
8429 40 Машины трамбовочные и катки дорожные
8429 51 Погрузчики одноковшовые фронтальные
8430 10 000 0 Оборудование для забивки и извлечения свай
8430 20 000 0 Снегоочистители плужные и роторные
8430 41 000 0 Бурильные или проходческие машины прочие
самоходные
8430 50 000 Машины и механизмы самоходные, прочие
из 8433 30 900 0 Жатки самоходные, прицепные и навесные
8433 51 000 0 Комбайны зерноуборочные
8433 53 Машины для уборки клубней или корнеплодов
(кроме
8433 53 900 0)
8433 59 110 0 Комбайны силосоуборочные самоходные
8434 20 000 0 Оборудование для обработки и переработки молока
8436 10 000 0 Машины и механизмы для приготовления кормов для
животных
8436 21 000 0 Инкубаторы и брудеры
8437 10 000 0 Машины для очистки, сортировки или калибровки
семян, зерна или сухих бобовых культур
8439 Оборудование для производства массы из
(кроме волокнистых целлюлозных материалов или для
8439 91 900 0, изготовления или отделки бумаги или картона
8439 99)
Оборудование для производства изделий из
8441 бумажной массы, бумаги или картона, включая
(кроме резательные машины всех типов, прочее
8441 10 800 0,
8441 90 900 0)
8442 Машины, аппаратура и оснастка (кроме станков
(кроме, товарных позиций 8456-8465) для шрифтоотливки

(8442 20 900 0, блоктарын, пластиналарды, цилиндрлердi немесе
8442 50 290 0, басқа да баспаханалық элементтердi дайындауға
8442 50 800 немесе жасауға арналған машиналар, аппаратура
0-ден басқа) және жабдық (8456 - 8465 тауарлар позицияларының
станоктарынан басқа); баспаханалық қарiптер,
блоктар, пластиналар, цилиндрлер және басқа да
баспаханалық элементтер; баспа мақсаттары үшiн
дайындалған блоктар, пластиналар, цилиндрлер
немесе литографиялық тастар (мысалы, жонылған,
қашалған немесе жылтыратылған)
8443 11 000 0 Офсеттiк басуға арналған орамды машиналар
8443 19-дан Жаңа, мөлшерi 29,7х40,2 см-ден астам параққа
арналған, парақтап беретiн офсеттiк басуға
арналған машиналар
8444 00 Жасанды тоқыма материалдарын жаншуға, созуға,
(8444 00 900 текстурлауға немесе кесуге арналған машиналар
0-ден басқа)
8445 Тоқыма талшықтарды дайындауға арналған
(8445 19 000 0, машиналар; тоқыма жiптi дайындауға арналған
8445 90 000 иiру, созу немесе орау машиналары және басқа да
0-ден басқа) жабдық; пiллә орайтын немесе орайтын (жiңiшке
орауды қоса алғанда) тоқыма машиналар және оны
8446 немесе 8447 тауар позициясының машиналарында
пайдалануға арналған тоқыма жiптi дайындайтын
машиналар
8446 Тоқыма станоктары
(8446 29 000
0-ден басқа)
8447 Позументтiк жiп, перде, шiлтер, кесте, жiптердiң
(8447 12 900 0, жиегiн алуға, таспа немесе тор тоқуға арналған
8447 20 980 0, тiгiн, тоқыма-тiгiн машиналары және тафтингтiк
8447 90 000-ден машиналар
басқа)
8449 00 000 0 Фетр қалпақ жасауға арналған жабдықты қоса
алғанда киiз немесе фетр немесе тоқыма емес
материалдарды бөлшекте немесе пiшiнде жасауға
немесе өңдеуге арналған жабдық; қалпақтар
дайындауға арналған қалыптар
8451 Жууға, тазартуға, сығуға, кептiруге, үтiктеуге,
(8451 29 000 0, бастыруға (материалдарды ыстықтай қалыптау үшiн
8451 30 800 0, бастыруды қоса алғанда), ағартуға, бояуға,
8451 80 800 0-ден аппреттеуге, әрлеуге, иiрiмжiптердi, маталарды
басқа) немесе тоқыма бұйымдарын жабындымен қаптауға
немесе өңдеуге арналған жабдық (8450 тауар
позициясының машиналарынан басқа) және линолеум
сияқты едендiк төсенiштердi өндiруге
пайдаланылатын мата немесе басқа да негiзге паста
жағуға арналған машиналар; тоқыма маталарды
орауға, тарқатуға, жинауға, кесуге немесе тесуге
арналған машиналар
8452 21 000 0 Тiгiн машиналары, 8440 тауар позициясының
8452 29 000 0 түптейтiннен, мұқабалайтыннан басқа:
автоматтандырылған;
өзгелерi
8453 Тiгiн машиналарынан басқа, терiнi немесе
(8453 80 000 былғарыны дайындауға, илеуге немесе өңдеуге
0-ден басқа) арналған немесе терiден немесе былғарыдан
тiгiлген аяқ-киiм немесе басқа бұйымдар
дайындауға немесе жөндеуге арналған жабдық
8474 Топырақты, тасты, кендi немесе қатты қалыптағы
(8474 39, 8474 басқа да минералды қазбаларды (оның iшiнде
90-нан басқа) ұнтақ түрiндегi және паста түрiндегi) сорттауға,
електен өткiзуге, сепаратордан өткiзуге, жууға,
ұсақтауға, тартуға, қосуға немесе араластыруға
арналған жабдық; қатты минералды отынды, қыш
құрамды, қатайып кетпеген цементтi, гипс
материалдарын немесе басқа да минералды заттарды
ұнтақ күйiндегi немесе паста күйiндегi жағдайда
агломерациялауға қалыптауға немесе құюға
арналған жабдық; құмнан құю пiшiндерiн жасауға
арналған қалыптау машиналары
8502 Электр генераторлы қондырғылар және айналмалы
(8502 12 900 0 электр түрлендiргiштер

8442 20 900 0 или набора шрифта, для подготовки или
8442 50 290 0, изготовления печатных блоков, пластин, цилиндров
8442 50 800 0) или других типографских элементов; типографские
шрифты, блоки, пластины, цилиндры и другие
типографские элементы; блоки, пластины, цилиндры
или литографские камни, подготовленные для
печатных целей (например, обточенные,
шлифованные или полированные)
8443 11 000 0 Машины для офсетной печати рулонные
из 8443 19 Машины для офсетной печати с листовой подачей,
новые, рассчитанные на листы размером более
29,7x40,2 см
8444 00 Машины для экструдирования, вытягивания,
(кроме текстурирования или резания искусственных
8444 00 900 0) текстильных материалов
8445 Машины для подготовки текстильных волокон;
(кроме прядильные, тростильные или крутильные машины
8445 19 000 0, и другое оборудование для изготовления
8445 90 000 0) текстильной пряжи; кокономотальные или
мотальные (включая уточномотальные) текстильные
машины и машины, подготавливающие текстильную
пряжу для использования ее на машинах товарной
позиции 8446 или 8447
8446 Станки ткацкие
(кроме
8446 29 000 0)
8447 Машины трикотажные, вязально-прошивные, для
(кроме получения позументной нити, тюля, кружев,
8447 12 900 0, вышивания, плетения тесьмы или сетей и
8447 20 980 0, тафтинговые машины
8447 90 000)
8449 00 000 0 Оборудование для производства или отделки
войлока или фетра или нетканых материалов в
куске или в крое, включая оборудование для
производства фетровых шляп; болваны для
изготовления шляп
8451 Оборудование (кроме машин товарной позиции
(кроме 8450) для промывки, чистки, отжима, сушки,
8451 29 000 0, глажения, прессования (включая прессы для
8451 30 800 0, термофиксации материалов), беления, крашения,
8451 80 800 0) аппретирования, отделки, нанесения покрытия или
пропитки пряжи, тканей или готовых текстильных
изделий и машины для нанесения пасты на тканую
или другую основу, используемые в производстве
напольных покрытий, таких, как линолеум; машины
для наматывания, разматывания, складывания,
резки или прокалывания текстильных тканей
Швейные машины, кроме переплетных, брошюровочных
товарной позиции 8440:
8452 21 000 0 автоматические;
8452 29 000 0 прочие
8453 Оборудование для подготовки, дубления или
(кроме обработки шкур или кож, или для изготовления или
8453 80 000 0) ремонта обуви или прочих изделий из шкур или
кож, кроме швейных машин
8474 Оборудование для сортировки, грохочения,
(кроме сепарации, промывки, измельчения, размалывания,
8474 39, 8474 90) смешивания или перемешивания грунта, камня, руд
или других минеральных ископаемых в твердом (в
том числе порошкообразном или пастообразном)
состоянии; оборудование для агломерации,
формовки или отливки твердого минерального
топлива, керамических составов, не затвердевшего
цемента, гипсовых материалов или других
минеральных продуктов в порошкообразном или
пастоообразном состоянии; машины формовочные
для изготовления литейных форм из песка
8502 Электрогенераторные установки и вращающиеся
(кроме электрические преобразователи
8502 12 900 0,

8526 91 900 0, және қашықтықтан басқаратын радиоаппаратура
8526 92 900 0
8531 10 300 0 Өндiрiстік ғимараттар мен құрылыстарда өрт
қауiпсiздiгiн қамтамасыз етуге арналған электрлi
дабыл құрылғылары
8535 29 000 0 Кернеуi 110 кB автоматты сөндiргiштер; 110 кВ
8535 30 900 0 бөлгiштер және тоқтатқыштар; кернеудi шектегiштер
8535 40 000 0 және кернеудің көтерiлуiн өшiргiштер
8601 Электр энергиясының сыртқы көзiнен қоректенетiн
немесе аккумуляторлық темiр жол локомотивтерi
8602 Өзге де темiр жол локомотивтерi; локомотивтi
(8602 90 000 тендерлер
0-ден басқа)
8603 8604 тауар позициясына кiретiндерден басқа,
(8603 90 000 моторлы темiр жол немесе трамвай жолаушылар,
0-ден басқа) тауар немесе жүк вагондары, ашық платформалар
8604 00 000 0 Темiр жол немесе трамвай жолдарын жөндеуге немесе
оларға техникалық қызмет көрсетуге арналған
өздiгiнен жүретiн немесе өздiгiнен жүрмейтiн
көлiк құралдары (мысалы, шеберхана вагондар,
крандар, шпал қағатын машиналар, жол тегiстеу
машиналары, бақылау-өлшеу вагондары және жолды
қарауға арналған көлiк құралдары)
8605 00 000 0 Өздiгiнен жүрмейтiн темiр жол немесе трамвай
жолаушылар вагондары; өздiгiнен жүрмейтiн жүк,
почта және өзге де арнайы темiр жол немесе
трамвай вагондары (8604 тауар позициясына
кiретiндерден басқа)
8606 Өздiгiнен жүрмейтiн темiр жол немесе трамвай жүк
(8606 91 900 0, вагондары

8526 91 900 0, и радиоаппаратура дистанционного управления
8526 92 900 0
8531 10 300 0 Устройства электрические сигнализационные для
обеспечения пожарной безопасности в
производственных зданиях и сооружениях
8535 29 000 0 Выключатели автоматические напряжением 110 кВ;
8535 30 900 0 разъединители и прерыватели на 110 кВ;
8535 40 000 0 ограничители напряжения и гасители скачков
напряжения
8601 Железнодорожные локомотивы, с питанием от
внешнего источника электроэнергии или
аккумуляторные
8602 Железнодорожные локомотивы прочие;
(кроме локомотивные тендеры
8602 90 000 0)
8603 Моторные железнодорожные или трамвайные
(кроме вагоны пассажирские, товарные или багажные,
8603 90 000 0) открытые платформы, кроме входящих в товарную
позицию 8604
8604 00 000 0 Транспортные средства самоходные или
несамоходные, предназначенные для ремонта или
технического обслуживания железнодорожных или
трамвайных путей (например, вагоны-мастерские,
краны, шпалоподбивочные машины, путерихтовочные
машины, контрольно-измерительные вагоны и
транспортные средства для осмотра пути)
8605 00 000 0 Вагоны железнодорожные или трамвайные,
пассажирские несамоходные; вагоны багажные,
почтовые и прочие специальные железнодорожные
или трамвайные, несамоходные (кроме входящих в
товарную позицию 8604)
8606 Вагоны железнодорожные или трамвайные,
(кроме грузовые несамоходные
8606 91 900 0,

8606 99 000 0-ден
басқа)
8608 00 100 0 Темiр жол немесе трамвай жолдарына арналған
(8608 00 990 0-ден жабдық;
басқа) аталған құрылғылар мен жабдықтардың құйылған
шойын немесе болат бөлiктерi
8701 20 Жартылай тiркемелерге арналған дөңгелектi
(8701 20 109 0, тракторлар
8701 20 909 0-ден
басқа)
8701 90 200 0 Двигатель қуаты 18 кВт-дан астам, бiрақ 37
кBт-дан аспайтын жаңа тракторлар
8701 90 250 0 Двигатель қуаты 37 кВт-дан астам, бiрақ 59
кBт-дан аспайтын жаңа тракторлар
8701 90 390 Двигатель қуаты 90 кВт-дан астам жаңа тракторлар

8606 99 000 0)
8608 00 100 0 Оборудование для железнодорожных или
трамвайных путей;
из 8608 00 900 0 части чугунные или стальные литые упомянутых
устройств и оборудования
8701 20 Тракторы колесные для полуприцепов
(кроме
8701 20 109 0,
8701 20 909 0)
8701 90 200 0 Тракторы новые с мощностью двигателя более
18 кВт, но не более 37 кВт
8701 90 250 0 Тракторы новые с мощностью двигателя более
37 кВт, но не более 59 кВт
8701 90 390 Тракторы новые с мощностью двигателя более
90 кВт

8704 31 390 0,
8704 31 990 0,
8704 32 990,
8704 90 000 0-
ден басқа)
8705 10 00 Жүк көтергiштiгi 50 тоннадан астам автокрандар
8705 40 000 0 Автобетонараластырғыштар
8705 90 300 0 Бетон ерiтiндiсiн айдауға арналған автомобильдер
8705 90 900 0 Арнайы мақсаттағы автомобильдер (мұнай өнiмдерiн
тасымалдауға арналған автоцистерналардан, отын
тасымалдауға және техникаға құюға арналған
автоотынқұйғыштардан, қалаларды тазалауға
арналған су құю-жуу машиналарынан басқа)
8716 39 800 Бұрын пайдалануда болған тiркемелер және жартылай
тiркемелер
8802 11 100 0-ден, Азаматтық тiкұшақтар мен ұшақтар:
8802 12 100 0-ден, шығарылған күнiнен бастап 15 жылдан көп
8802 20 100 0-ден, емес пайдалануда болған ТМД елдерiнiң өнiмi;
8802 30 100 0-ден, шығарылған күнiнен бастап 10 жылдан көп емес
8802 40 100-ден пайдаланудағы ТМД-ға кiрмейтiн елдердің өнiмi
8803 10 100 0 Ұшақтардың әуе винттерi және тiкұшақтардың белдiк
винттерi және олардың бөлшектерi; азаматтық
авиация үшін
8803 20 100 0 Шассилер және олардың бөлшектерi
8803 30 100 0 Ұшақтар мен тiкұшақтардың өзге де бөлшектерi
8803 30 900 0
8805 29 100 0 Ұшқыш құрамға арналған жердегi жаттығу
8805 29 900 0 жабдықтары және олардың бөлшектерi
8901 Саяхаттық, экскурсиялық кемелер, паромдар, жүк
кемелерi, баржалар және жолаушыларды немесе
жүктердi тасымалдауға арналған ұқсас жүзу
құралдары
8902 00 Балық аулау кемелерi; жүзбелi базалар және балық
өнiмдерiн қайта өңдеуге және консервiлеуге
арналған өзге де кемелер
8904 00 Буксирлер және итергiш кемелер
8905 Жүзбелi шамшырақтар, өрт сөндiргіш кемелер, жер
снарядтары, жүзбелi крандар және негiзгі
функцияларымен салыстырғанда кеменiң жүзу сапасы
екiншi дәрежелi болып табылатын өзге де жүзбелi
құралдар; жүзбелi доктар; жүзбелi немесе су
астында жұмыс iстейтiн бұрғылау немесе пайдалану
тұғырлары;
9006 30 000 0 Су астын суретке түсіруге, әуеден суретке
түсіруге немесе iшкi органдарды медициналық
немесе хирургиялық зерттеуге арнайы арналған
фотокамералар; сот немесе криминалдық мақсаттарға
арналған салыстыру жүргізуге мүмкiндiк беретiн
камералар
9014 20 130 0 Азаматтық авиацияға арналған навигациялық
инерциялық жүйелер
9014 20 900 0 Аэронавигацияға және ғарыштық навигацияға
арналған құралдар мен аспаптар
9018 Сцинтиграфиялық аппаратураны қоса алғанда,
(9018 19, медицинада, хирургияда, стоматологияда немесе
9018 31, ветеринарияда қолданылатын аспаптар мен
9018 32, құрылғылар, өзге де электрлi медициналық
9018 49, аппаратура және көру қабiлетiн зерттеуге арналған
9018 90 850 0-ден аспаптар
басқа)
9019 20 000 0 Озонды, оттегілi, аэрозольды терапияға, жасанды
демалуға арналған аппаратура немесе өзге де
терапиялық демалу аппаратурасы

8704 31 390 0,
8704 31 990 0,
8704 32 990,
8704 90 000 0)
8705 10 00 Автокраны грузоподъемностью более 50 тонн
8705 40 000 0 Автобетономешалки
8705 90 300 0 Автомобили для перекачки бетонного раствора
из 8705 90 900 0 Автомобили специального назначения (кроме
автоцистерн для перевозки нефтепродуктов,
автотоплизаправщиков для перевозки топлива и
заправки им техники, поливомоечных машин для
уборки городов)
8716 39 800 Прицепы и полуприцепы, бывшие в эксплуатации
из 8802 11 100 0, Вертолеты и самолеты гражданские:
из 8802 12 100 0, производства стран СНГ, находящиеся в
из 8802 20 100 0, эксплуатации не более 15 лет с даты выпуска;
из 8802 30 100 0, производства стран, не входящих в СНГ,
из 8802 40 100 находящиеся в эксплуатации не более 10 лет с
даты выпуска
8803 10 100 0 Воздушные винты самолетов и несущие винты
вертолетов и их части; для гражданской авиации
8803 20 100 0 Шасси и их части
8803 30 100 0 Части самолетов и вертолетов прочие
8803 30 900 0
8805 29 100 0 Наземные тренажеры для летного состава и их части
8805 29 900 0
8901 Суда круизные, экскурсионные, паромы, грузовые
суда, баржи и аналогичные плавучие средства для
перевозки пассажиров или грузов
8902 00 Суда рыболовные; плавучие базы и прочие суда для
переработки и консервирования рыбных продуктов
8904 00 Буксиры и суда-толкачи
8905 Плавучие маяки, пожарные суда, земснаряды,
плавучие краны и прочие плавучие средства, для
которых судоходные качества являются
второстепенными по сравнению с их основной
функцией; доки плавучие; плавучие или работающие
под водой буровые или эксплуатационные платформы
9006 30 000 0 Фотокамеры, специально предназначенные для
подводной съемки, аэрофотосъемки или для
медицинского или хирургического обследования
внутренних органов; камеры, позволяющие
проводить сличение, для судебных или
криминалистических целей
9014 20 130 0 Системы навигационные инерционные для
гражданской авиации
из 9014 20 900 0 Приборы и инструменты для аэронавигации и
космической навигации
9018 Приборы и устройства, применяемые в медицине,
(кроме хирургии, стоматологии или ветеринарии, включая
9018 19, сцинтиграфическую аппаратуру, аппаратура
9018 31, электромедицинская прочая и приборы для
9018 32, исследования зрения
9018 49,
9018 90 850 0)
9019 20 000 0 Аппаратура для озоновой, кислородной, аэрозольной
терапии, искусственного дыхания или прочая
терапевтическая дыхательная аппаратура

9022 21 000 0 Медициналық, хирургиялық, стоматологиялық немесе
ветеринарлық пайдалануға арналған аппаратура
9022 13 000 0 Стоматологияда пайдалануға арналған рентгендiк,
альфа, бета немесе гамма сәулелерiн пайдалануға
негізделген аппаратура
9022 90 100 0 Рентгендiк люминесценттiк экрандар және
рентгендiк күшейткiш экрандар; ыдыратуға қарсы
экрандар мен торлар
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2004 жылғы 12 ақпандағы
N 170 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
1997 жылғы 30 маусымдағы
N 1037 қаулысына
2-қосымша
Экспорты Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң рұқсаты негiзiнде лицензиялар бойынша жүзеге асырылатын тауарлардың тiзбесi
____________________________________________________________________
Тауарлардың атауы | ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН бойынша тауардың коды
____________________________________________________________________

9022 21 000 0 Аппаратура для медицинского, хирургического,
стоматологического или ветеринарного
использования
из 9022 13 000 0 Аппаратура, основанная на использовании
рентгеновского, альфа-, бета- или гамма-
излучений, предназначенная для использования в
стоматологии
9022 90 100 0 Рентгеновские люминесцентные экраны и
рентгеновские усиливающие экраны; экраны и сетки
противорассеивающие
-------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2004 года N 170
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 1997 года N 1037
Перечень товаров, экспорт которых осуществляется по лицензиям
на основании разрешения Правительства Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
Наименование товара ! Код товара по ТН ВЭД ЕврАзЭС
-------------------------------------------------------------------

9306 30 910 0 - 9306 30 980 0,
9306 90 900 0, 9013 10 000 0 (тек
әскери мақсаттағы),
9013 20 000 0 (тек әскери мақсаттағы),
9013 80 (тек әскери мақсаттағы),
9014 (тек әскери мақсаттағы),
8525 (тек әскери мақсаттағы),
8526 (тек әскери мақсаттағы)
Радиоактивтi 2844, (табиғи уранның шала
қалдықтарды қоса алғанда тотығы-тотығынан, 235 уран изотопы
ядролық материалдар, бойынша 20%-ға дейін байытылған уран
технологиялар, жабдықтар қосындыларынан және құрамында бөлiнетiн
мен қондырғылар, элементтерi жоқ иондаушы сәулелену
арнайы ядролық емес көздерiнен басқа), 2845, 3801 10 000 0
материалдар, (тек ядролық таза графит), 8401,
радиоактивтi сәулелену 7110 41 000 0
көздерi
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2004 жылғы 12 ақпандағы
N 170 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
1997 жылғы 30 маусымдағы
N 1037 қаулысына
3-қосымша
Импорты Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң рұқсаты негізiнде лицензиялар бойынша жүзеге асырылатын тауарлардың тiзбесi
____________________________________________________________________
Тауарлардың атауы | ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН бойынша тауардың коды
____________________________________________________________________
1 | 2
____________________________________________________________________
Қару-жарақ пен әскери 8710 00 000 0,
техника оларды 8802
өндiруге арналған (8802 11 100 0,
арнайы жинақтаушы 8802 12 100 0,
бұйымдар, әскери- 8802 20 100 0,
техникалық ынтымақтас. 8802 30 100 0,
тық саласындағы 8802 40 100-ден басқа),
жұмыстар мен қызметтер 8803
көрсету (8803 10 100 0,
8803 20 100 0,
8803 30 100 0,
8803 90 910 0-ден басқа),
8804 00 000 0 (тек әскери мақсаттағы),
8805 (8805 29 100 0-ден басқа),
8906 10 000 0,
9301,
9302 00,
9305 (тек жауынгерлік қаруға),
9306 (9306 10 000 0,
9306 29 400 0,
9306 30 910 0-9306 30 980 0,
9306 90 900 0
9013 10 000 0 (тек әскери мақсаттағы),
9013 20 000 0 (тек әскери мақсаттағы),
9013 80 (тек әскери мақсаттағы),
9014 (тек әскери мақсаттағы),
8525 (тек әскери мақсаттағы),
8526 (тек әскери мақсаттағы)
Радиоактивтi 2844, (табиғи уранның шала
қалдықтарды қоса алғанда тотығы-тотығынан, 235 уран изотопы
ядролық материалдар, бойынша 20%-ға дейін байытылған уран
технологиялар, жабдықтар қосындыларынан және құрамында бөлiнетiн
мен қондырғылар, элементтерi жоқ иондаушы сәулелену
арнайы ядролық емес көздерiнен басқа), 2845, 3801 10 000 0
материалдар, (тек ядролық таза графит), 8401,
радиоактивтi сәулелену 7110 41 000 0
көздерi
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2004 жылғы 12 ақпандағы
N 170 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
1997 жылғы 30 маусымдағы
N 1037 қаулысына
4-қосымша
Экспорты лицензиялар бойынша жүзеге асырылатын тауарлардың тiзбесi
____________________________________________________________________
Тауардың атауы | ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН | Қазақстан
| бойынша тауардың | Республикасының
| коды | лицензия беру
| | туралы шешiмді
| | келiсетiн мемлекет.
| | тік органы
____________________________________________________________________

9306 30 910 0 - 9306 30 980 0,
9306 90 900 0, 9013 10 000 0 (только
военного назначения),
9013 20 000 0 (только военного
назначения),
9013 80 (только военного назначения),
9014 (только военного назначения),
8525 (только военного назначения),
8526 (только военного назначения)
Ядерные материалы, тех- 2844 (кроме закиси-окиси природного
нологии, оборудование и урана соединения урана обогащением до 20%
установки, специальные по изотопу урана 235 и источников
неядерные материалы, ионизирующего излучения, не содержащих
источники радиоактивно- делящиеся элементы),
го излучения, включая 2845,
радиоактивные отходы 3801 10 000 0 (только ядерно-чистый
графит),
8401,
7110 41 000 0
-------------------------------------------------------------------
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2004 года N 170
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 1997 года N 1037
Перечень
товаров, импорт которых осуществляется по лицензиям на основании
разрешения Правительства Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
Наименование товара ! Код товара по ТН ВЭД ЕврАзЭС
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2
-------------------------------------------------------------------
Вооружение и воен- 8710 00 000 0,
ная техника, специ- 8802
альные комплектую- (кроме 8802 11 100 0,
щие изделия для их 8802 12 100 0,
производства, работы 8802 20 100 0,
и услуги в области во- 8802 30 100 0,
енно-технического со- 8802 40 100),
трудничества 8803
(кроме 8803 10 100 0,
8803 20 100 0,
8803 30 100 0,
8803 90 910 0),
8804 00 000 0 (только военного
назначения),
8805 (кроме 8805 29 100 0),
8906 10 000 0,
9301,
9302 00,
9305 (только к оружию боевому),
9306 (кроме 9306 10 000 0,
9306 29 400 0,
9306 30 910 0-9306 30 980 0,
9306 90 900,
9013 10 000 0 (только военного
назначения),
9013 20 000 0 (только военного
назначения),
9013 80 (только военного назначения),
9014 (только военного назначения),
8525 (только военного назначения),
8526 (только военного назначения)
Ядерные материалы, 2844 (кроме закиси-окиси природного
технологии, оборудо- урана, соединений урана обогащением до
вание и установки, 20% по изотопу урана 235 и источников
специальные неядер- ионизирующего излучения, не содержащих
ные материалы, ис- делящиеся элементы),
точники радиоактив- 2845,
ного излучения, 3801 10 000 0 (только ядерно-чистый
включая радиоактив- графит),
ные отходы 8401,
7110 41 000 0
-------------------------------------------------------------------
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2004 года N 170
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 1997 года N 1037
Перечень
товаров, экспорт которых осуществляется по лицензиям
-------------------------------------------------------------------
Наименование товара ! Код товара по !Государственные
! ТН ВЭД ЕврАзЭС !органы Республики
! !Казахстан,
! !согласовывающие
! !решения о выдаче
! !лицензии
-------------------------------------------------------------------

1 | 2 | 3
____________________________________________________________________
Рентгендiк жабдық, 9022 Қазақстан
радиоактивтi заттар мен Республикасының
изотоптар пайдаланылатын Денсаулық сақтау
аспаптар және жабдық министрлігі
Пiл сүйегі, маралдың 0407 00 900 0, Қазақстан
мүйiзi, тұяғы, жас 0507, Республикасының
маралдың мүйiзi, 0508 00 000 0, Ауыл шаруашылығы
маржандар және осыған 0604, 0510 00, министрлігі,

1 ! 2 ! 3
-------------------------------------------------------------------
Рентгеновское оборудование, 9022 Министерство
приборы и оборудование с здравоохранения
использованием радиоактив- Республики
ных веществ и изотопов Казахстан
Кость слоновая, рога, копы- 0407 00 900 0, Министерство
та, панты марала, кораллы и 0507, сельского хозяй-
аналогичные материалы 0508 00 000 0, ства Республики
0604, 0510 00, Казахстан,

05 10 00,
1211,
1212 20 000
1302 (1302 19 300
0-ден басқа),
3001,
3002 (дайын
дәрiлiктерден
басқа)
Сары ("ақ") фосфор 2804 70 001 0 Қазақстан
Республикасының
Қоршаған ортаны
қорғау министрлiгi
Қару-жарақ пен әскери Қазақстан Қазақстан
техника жасау кезiнде Республикасының Республикасының
қолданылуы мүмкін Үкiметi Бiлiм және ғылым
шикізаттардың, айқындаған тiзбе министрлiгi,
материалдардың бойынша Қазақстан
жекелеген түрлерi, Республикасының
жабдық, технологиялар Ұлттық қауiпсiздiк
және ғылыми- комитетi
техникалық ақпарат
Бейбiт мақсаттағы, бiрақ Қазақстан Қазақстан
зымырандық, ядролық Республикасының Республикасының
және жаппай қырып- Үкiметi Бiлiм және ғылым
жоятын қарудың басқа айқындаған тiзбе министрлiгi,
да түрлерiн жасау бойынша Қазақстан
кезiнде пайдаланылуы Республикасының
мүмкiн материалдар, Ұлттық қауiпсiздiк
жабдық пен комитеті
технологиялар
Шифрлеу құралдары 8471 (тек Қазақстан
(шифрлеу техникасын, шифрлеу Республикасының
шифрлеу техникасына техникасы), Ұлттық қауiпсiздiк
арналған бөлшектердi 8473 30 (тек комитетi
және шифрлеуге шифрлеу
арналған бағдарламалар техникасына
пакетiн қоса алғанда), арналған),
шифрлеу құралдарына 8543 90 800 0-ден
нормативтiк-техникалық (тек шифрлеу
құжаттама техникасына
(конструкторлықты және арналған)
пайдалануға арналғанды
қоса алғанда)
Оқ-дәрi, жарылғыш 3601 00 000 0 Қазақстан
заттар, жару құралдары (аңшы оқ- Республикасының
мен пиротехника дәрiсiнен басқа), Ішкі істер
3602 00 000 0, министрлігі
3603 00,
3604
Жартылай қымбат 7103 10 000 0
бағалы тастар және (тек жартылай
олардан жасалған қымбат бағалы
бұйымдар тастар),
7103 99 000 0
(тек жартылай
қымбат бағалы
тастар),
7105 90 000 0,
7116 20 (тек
жартылай қымбат
бағалы тастардан)
Қызметтiк және Қазақстан Қазақстан
азаматтық қару Республикасының Республикасының
Үкiметi Iшкi iстер
айқындаған тiзбе министрлiгi
бойынша
Әскери улы заттардан Қазақстан Қазақстан
қорғану құралдары, Республикасының Республикасының
оларға арналған Yкiметi Қорғаныс
бөлшектер мен керек- айқындаған тізбе министрлiгi
жарақтар бойынша
Әскери мақсаттағы Қазақстан
өнiмдерге, нормативтiк- Республикасының
техникалық құжаттама Қорғаныс
(конструкторлық және министрлiгi,
пайдалануға арналған) Қазақстан
Республикасының
Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi

05 10 00,
1211,
1212 20 000,
1302 (кроме
1302 19 300 0),
3001,
3002 (кроме готовых
лекарственных)
Фосфор желтый ("белый") 2804 70 001 0 Министерство
охраны окружающей
среды Республики
Казахстан
Отдельные виды сырья, ма- По перечню, опреде- Министерство
териалов, оборудование, ленному Правительст- образования и
технологии и научно-техни- вом Республики Ка- науки Республики
ческая информация, которые захстан Казахстан, Комитет
могут быть применены при национальной безо-
создании вооружения и во- пасности Респуб-
енной техники лики Казахстан
Материалы, оборудование и По перечню, опреде- Министерство
технологии, которые имеют ленному Правительст- образования и
мирное назначение, но могут вом Республики Ка- науки Республики
быть использованы при соз- захстан Казахстан, Коми-
дании ракетного, ядерного тет национальной
и других видов оружия безопасности Рес-
массового уничтожения публики Казахстан
Шифровальные средства 8471 (только шифро- Комитет
(включая шифровальную вальная техника), национальной
технику, части для шифро- 8473 30 безопасности
вальной техники и пакеты (только для шифро- Республики
программ для шифрования), вальной техники), Казахстан
нормативно-техническая до- из 8543 90 800 0
кументация к шифровальным (только для шифро-
средствам (включая конст- вальной техники)
рукторскую и эксплуатацион-
ную)
Порох, взрывчатые вещества, 3601 00 000 0 (кроме Министерство
средства взрывания и пиро- пороха охотничьего), внутренних дел
техника 3602 00 000 0, Республики
3603 00, Казахстан
3604
Полудрагоценные камни и 7103 10 000 0 (только
изделия из них полудрагоценные
камни),
7103 99 000 0 (только
полудрагоценные
камни),
7105 90 000 0,
7116 20 (только из
полудрагоценных
камней)
Служебное и гражданское По перечню, опреде- Министерство
оружие ленному Правительст- внутренних дел
вом Республики Ка- Республики
захстан Казахстан
Средства защиты от боевых По перечню, опреде- Министерство
отравляющих веществ, части ленному Правительст- обороны Респуб-
и принадлежности к ним вом Республики Ка- лики Казахстан
захстан
Нормативно-техническая до- Министерство обо-
кументация к продукции роны Республики
военного назначения (конст- Казахстан, Коми-
рукторская и эксплуатацион- тет национальной
ная) безопасности Рес-
публики Казахстан

7219 33 900 0,
7219 34 100 0,
7219 34 900 0,
7219 35 100 0,
7219 35 900 0,
7225 40 800 0
** Енi 500 мм-ден аспайтын 7211 23 990 0,
орамдардағы көмiртектi 7211 29 500 0,
болаттан жасалған жалпақ 7211 29 900 0,
илек 7211 90 900 0
** Бағдарланбаған түйір. 7211 23 910 0,
шікті электротехникалық 7225 19 100 0,
болаттан жасалған жалпақ 7225 19 900 0,
илек 7226 19 100 0,
7226 19 300 0,
7226 19 900 0
** Бағдарланған түйiршік. 7226 11 900 0
тi электротехникалық
кремнийлi болаттан
жасалған жалпақ илек
____________________________________________________________________
* тауарлар номенклатурасы тауарлардың кодымен де, атауларымен де айқындалады.
** тек Еуропалық Қоғамдастыққа мүше елдерге экспорттау кезiнде
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2004 жылғы 12 ақпандағы
N 170 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
1997 жылғы 30 маусымдағы
N 1037 қаулысына
5-қосымша
Импорты лицензиялар бойынша жүзеге асырылатын тауарлардың тiзбесi
____________________________________________________________________
Тауардың атауы | ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН | Қазақстан
| бойынша тауардың | Республикасының
| коды | лицензия беру
| | туралы шешiмді
| | келiсетiн мемлекет.
| | тік органы
____________________________________________________________________
1 | 2 | 3
____________________________________________________________________
Өсiмдiктердi қорғаудың 3808 (тек Қазақстан
химиялық құралдары өсiмдiктердi Республикасының
қорғауға арналған Ауыл шаруашылығы
препараттар) министрлігі,
Қазақстан
Республикасының
Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
Рентгендiк жабдық, 9022 Қазақстан
радиоактивтi заттар мен Республикасының
изотоптар Денсаулық сақтау
пайдаланылатын аспаптар министрлігі
және жабдық
Шифрлеу құралдары 8471 (тек шифрлеу Қазақстан
(шифрлеу техникасын, техникасы), Республикасының
шифрлеу техникасына 8473 30 (тек Ұлттық қауiпсiздiк
арналған бөлшектердi шифрлеу комитетi
және шифрлеуге арналған техникасына
бағдарламалар пакетiн арналған),
қоса алғанда), шифрлеу 8543 90 800 0-ден
құралдарына (тек шифрлеу
нормативтiк-техникалық техникасына
құжаттама арналған)
(конструкторлықты және
пайдалануға арналғанды
қоса алғанда)
Әскери улы заттардан Қазақстан Қазақстан
қорғану құралдары, Республикасының Республикасының
оларға арналған Үкiметі Қорғаныс
бөлшектер мен керек- айқындаған тiзбе министрлiгi
жарақтар бойынша
Әскери мақсаттағы Қазақстан
өнімдерге нормативтік- Республикасының
техникалық құжаттама Қорғаныс
(конструкторлық және министрлiгi,
пайдалануға арналған) Қазақстан
Республикасының
Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi
Оқ-дәрі, жарылғыш 3601 00 000 0 Қазақстан
заттар, жару құралдары (аңшы оқ-дәрісінен Республикасының
мен пиротехника басқа), Iшкi iстер

7219 33 900 0,
7219 34 100 0,
7219 34 900 0,
7219 35 100 0,
7219 35 900 0,
7225 40 800 0
** Прокат плоский из угле- 7211 23 990 0,
родистой стали в рулонах 7211 29 500 0,
шириной не более 500 мм 7211 29 900 0,
7211 90 900 0
** Прокат плоский из стали 7211 23 910 0,
электротехнической с неори- 7225 19 100 0,
ентированным зерном 7225 19 900 0,
7226 19 100 0,
7226 19 300 0,
7226 19 900 0
**Прокат плоский из стали 7226 11 900 0
кремнистой электротехни-
ческой с ориентированным
зерном
-------------------------------------------------------------------
* номенклатура товаров определяется как кодом, так и наименованием товаров
** только при экспорте в страны-члены Европейского Сообщества
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2004 года N 170
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 1997 года N 1037
Перечень
товаров, импорт которых осуществляется по лицензиям
-------------------------------------------------------------------
Наименование товара ! Код товара по !Государственные
! ТН ВЭД ЕврАзЭС !органы Республики
! !Казахстан,
! !согласовывающие
! !решение о выдаче
! !лицензии
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3
-------------------------------------------------------------------
Химические средства 3808 (только препара- Министерство
защиты растений ты для защиты расте- сельского хозяй-
ний) ства Республики
Казахстан,
Министерство
охраны окружающей
среды Республики
Казахстан
Рентгеновское оборудо- 9022 Министерство
вание, приборы и оборудо- здравоохранения
вание с использованием Республики
радиоактивных веществ и Казахстан
изотопов
Шифровальные средства 8471 (только шифро- Комитет
(включая шифровальную вальная техника), национальной
технику, части для шиф- 8473 30 (только для безопасности
ровальной техники и па- шифровальной техни- Республики
кеты программ для шиф- ки), Казахстан
рования), нормативно- 8543 90 800 0 (только
техническая документация к для шифровальной тех-
шифровальным средствам ники)
(включая конструкторскую и
эксплуатационную)
Средства защиты от бое- По перечню, опреде- Министерство
вых отравляющих ве- ленному Правительст- обороны
ществ, части и принад- вом Республики Казах- Республики
лежности к ним стан Казахстан
Нормативно-техническая Министерство обо-
документация к продукции роны Республики
военного назначения Казахстан, Коми-
(конструкторская и экс- тет национальной
плуатационная) безопасности Рес-
публики Казахстан
Порох, взрывчатые ве- 3601 00 000 0 (кроме Министерство
щества, средства взрыва- пороха охотничьего), внутренних дел

3602 00 000 0, министрлiгi
3603 00,
3604
Өнеркәсіптiк қалдықтар 2618 00 000 0-2620, Қазақстан
3915 Республикасының
Қоршаған ортаны
қорғау министрлiгi
Апиын шикiзаты 121190 908 0 Қазақстан
Республикасының
Денсаулық сақтау
министрлiгi
Қызметтік және Қазақстан Қазақстан
азаматтық қару Республикасының Республикасының
Үкiметi Ішкі істер
айқындаған тiзбе министрлігі
бойынша
Ядролық материалдар, 2612, Қазақстан
технологиялар, жабдық 2844 (тек табиғи Республикасы
пен қондырғылар, арнайы уранның шала Энергетика және
ядролық емес тотығы-тотығы, минералдық
материалдар, екі ұдай 235 уран изотопы ресурстар
пайдаланудағы бойынша 20%-ға министрлiгiнiң
материалдар, дейін байытылған Атом энергетикасы
радиоактивтi сәулелену уран қосындылары жөнiндегi комитетi
көздерi, рентгендiк, және құрамында
альфа, бета немесе гамма бөлiнетін
сәулелерiн пайдалануға элементтерi жоқ
негізделген аппаратура иондаушы
сәулелену көздерi)
3801 10 000 0
(ядролық таза
графиттен басқа),

ния и пиротехника 3602 00 000 0, Республики
3603 00, Казахстан
3604
Промышленные отходы 2618 00 000 0-2620, Министерство
3915 охраны окружающей
среды Республики
Казахстан
Опийное сырье 1211 90 980 0 Министерство
здравоохранения
Республики
Казахстан
Служебное и граждан- По перечню, опреде- Министерство
ское оружие ленному Правитель- внутренних дел
ством Республики Республики
Казахстан Казахстан
Ядерные материалы, 2612, Комитет по атом-
технологии, оборудова- 2844 (только закиси- ной энергетике
ние и установки, специ- окиси природного ура- Министерства
альные неядерные мате- на, соединений урана энергетики и
риалы, материалы двой- обогащением до 20% по минеральных
ного использования, ис- изотопу урана 235 и ресурсов
точники радиоактивного источники ионизирую- Республики
излучения, аппаратура, щего излучения, не Казахстан
основанная на использо- содержащие делящиеся
вании рентгеновского, элементы),
альфа, бета- или гамма- 3801 10 000 0 (кроме
излучений ядерно-чистого графи-
та),

9022 19 000 0,
9022 29 000 0 (тек
арнайы
техникалық
құралдар, ақпарат
қорғау құралдары
және екi ұдай
қолданыстағы
басқа да техника)
Уайт-спирит 2710 11 210 0, Қазақстан
Өзгелерi 2710 11 250 0, Республикасының
Өзге де жеңiл 2710 11 900 0, Энергетика және
дистилляттар минералдық
Қайта өңдеудiң арнаулы 2710 19 110 0, ресурстар
процестерiне арналған министрлiгi,
орта дистилляттар Қазақстан
Процестердегi химиялық 2710 19 150 0 Республикасының
өзгерістерге арналған Индустрия және
сауда министрлiгi
Улар Қазақстан Қазақстан
Республикасының Республикасының
Үкiметі Денсаулық сақтау
айқындаған тізбе министрлiгi,
бойынша Қазақстан
Республикасының
Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2004 жылғы 12 ақпандағы
N 170 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
1997 жылғы 30 маусымдағы
N 1037 қаулысына
6-қосымша
Экспорты Қазақстан Республикасының халықаралық мiндеттемелерiне сәйкес лицензиялар бойынша жүзеге асырылатын тауарлардың тізбесі
____________________________________________________________________
Тауардың атауы | ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН | Негiздеме
| бойынша |
| тауардың коды |
____________________________________________________________________

9022 19 000 0,
9022 29 000 0
(только специальные
технические средства,
средства защиты
информации и другая
техника двойного
применения)
Уайт-спирит 2710 11 210 0, Министерство
Прочие 2710 11 250 0, энергетики и
Легкие дистилляты прочие 2710 11 900 0, минеральных ре-
Средние дистилляты для 2710 19 110 0, сурсов Республики
специфических процессов Казахстан,
переработки Министерство
Для химических превра- 2710 19 150 0 индустрии и тор-
щений в процессах говли Республики
Казахстан
Яды По перечню, опреде- Министерство
ленному Правитель- здравоохранения
ством Республики Республики
Казахстан Казахстан,
Министерство
охраны окружающей
среды Республики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2004 года N 170
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 1997 года N 1037
Перечень
товаров, экспорт которых осуществляется
по лицензиям в соответствии с международными обязательствами
Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
Наименование товара ! Код товара по ! Основание
! ТН ВЭД ЕврАзЭС !
-------------------------------------------------------------------

7219 32 900 0,
7219 33 100 0,
7219 33 900 0,
7219 34 100 0,
7219 34 900 0,
7219 35 100 0,
7219 35 900 0,
7225 40 800 0
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2004 жылғы 12 ақпандағы
N 170 қаулысына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
1997 жылғы 30 маусымдағы
N 1037 қаулысына
8-қосымша
Экспорты Қазақстан Республикасының халықаралық мiндеттемелерiне сәйкес экспортқа арналған құжаттар бойынша жүзеге асырылатын тауарлардың тiзбесi
____________________________________________________________________
Тауардың атауы | ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН | Негiздеме
| бойынша |
| тауардың коды |
____________________________________________________________________ 1 | 2 | 3
____________________________________________________________________
Енi 500 мм аспайтын 7211 23 990 0, 1999 жылғы 15 желтоқсан.
орамдардағы көмiртектi 7211 29 500 0, да Брюссель қаласында
болаттан жасалған 7211 29 900 0, (Бельгия Корольдігі)
жалпақ илек 7211 90 900 0 қол қойылған
Еуропалық Қоғамдастық
Бағдарланбаған 7211 23 910 0, (ЕҚ) пен КБЕБ туралы
түйiршiктi 7225 19 100 0, халықаралық келiсiмдерде
электротехникалық 7225 19 900 0, көрсетiлген болат
болаттан жасалған 7226 19 100 0, бұйымдарының
жалпақ илек 7226 19 300 0, Қазақстаннан ЕҚ-ға
7226 19 900 0 экспортына қатысты
сандық шектеулерсiз
Бағдарланған қосарлы бақылау
түйiршiктi жүйесiн белгiлейтiн
электротехникалық Қазақстан Республикасы.
кремнийлi болаттан ның Үкiметi мен
жасалған жалпақ Еуропалық Қоғамдастық
илек арасындағы хаттар
алмасу нысанындағы
келiсiм
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2004 жылғы 12 ақпандағы
N 170 қаулысына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2000 жылғы 5 маусымдағы
N 841 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының аумағынан Кеден одағына қатысушы мемлекеттерден тысқары жерлерге әкетілетін тауарларға арналған
кедендiк баждардың ставкалары
____________________________________________________________________
ЕурАзЭқ | | Баж ставкасы
СЭҚ TH | Тауардың атауы* | (кедендiк
бойынша | | құннан %-бен
тауардың | | не евромен)
коды | |
____________________________________________________________________
1 | 2 | 3
____________________________________________________________________
4101 Iрi қара малдың немесе жылқы 10, бiрақ 1000 кг
тұқымдасына жататын жануарлардың үшiн 90 евродан
өңделмеген терiлерi, түк басқан кем емес
немесе түк баспаған, қосарланған
немесе қосарланбаған
4102 Қойлардың өңделмеген терiлерi 10, бiрақ 1000 кг
немесе қозылардың жүн басқан үшiн 70 евродан
немесе жүн баспаған терiлерi, кем емес
қосарланған немесе қосарланбаған,
осы топқа 1в ескертуiмен
алынып тасталғандардан басқа
4103 Өзге де өңделмеген терiлер, түк 10, бiрақ 1000 кг
басқан немесе түк баспаған, үшiн 60 евродан
қосарланған немесе қосарланбаған, кем емес
осы топқа 1в немесе 1а ескертуiмен
алынып тасталғандардан басқа
5101- Кардамен немесе тарақпен тарауға 10, бiрақ 1000 кг

7219 32 900 0,
7219 33 100 0,
7219 33 900 0,
7219 34 100 0,
7219 34 900 0,
7219 35 100 0,
7219 35 900 0,
7225 40 800 0
-------------------------------------------------------------------
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2004 года N 170
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 1997 года N 1037
Перечень
товаров, экспорт которых осуществляется по документам
на экспорт в соответствии с международными обязательствами
Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
Наименование товара ! Код товара по ! Основание
! ТН ВЭД ЕврАзЭС !
-------------------------------------------------------------------
Прокат плоский из угле- 7211 23 990 0, Соглашение между
родистой стали в руло- 7211 29 500 0, Правительством Республи-
нах шириной не более 7211 29 900 0, ки Казахстан и Европей-
500мм 7211 90 900 0 ским Сообществом в форме
обмена письмами, уста-
Прокат плоский из стали 7211 23 910 0, навливающее систему
электротехнической с 7225 19 100 0, двойного контроля без
неориентированным зер- 7225 19 900 0, количественных ограниче-
ном 7226 19 100 0, ний в отношении экспорта
7226 19 300 0, из Казахстана в Европей-
7226 19 900 0 ское Сообщество (ЕС)
стальных изделий,
Прокат плоский из стали 7226 11 900 0 указанных в международ-
кремнистой электротех- ных соглашениях о ЕС и
нической с ориентиро- ЕОУС, подписанное
ванным зерном 15 декабря 1999 года в
городе Брюсселе
(Королевство Бельгия)
-------------------------------------------------------------------
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2004 года N 170
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 июня 2000 года N 841
Ставки таможенных пошлин
на товары, вывозимые с территории Республики Казахстан
за пределы государств-участников Таможенного союза
-------------------------------------------------------------------
Код товара по ! Наименование товара* !Ставка пошлины
ТН ВЭД ! !(в % от таможен-
ЕврАзЭС ! !ной стоимости
! !либо в евро)
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3
-------------------------------------------------------------------
4101 Необработанные шкуры крупного 10, но не менее
рогатого скота или животных семей- 90 евро за
ства лошадиных, с волосяным покро- 1000 кг
вом или без волосяного покрова,
двоеные или недвоеные
4102 Необработанные шкуры овец или 10, но не менее
шкурки ягнят с шерстным покровом 70 евро за
или без шерстного покрова, двоеные 1000 кг
или недвоеные, кроме исключенных
примечанием 1в к данной группе
4103 Прочие необработанные шкуры, с во- 10, но не менее
лосяным покровом или без волосяно- 60 евро за
го покрова, двоеные или недвоеные, 1000 кг
кроме исключенных примечанием 1б
или 1в к данной группе
5101 - Шерсть, волос животных, их отходы, 10, но не менее

5104 00 000 0 ұшырамаған жүн, жануарлардың үшiн 50 евродан
қылдары, олардың қалдықтары; кем емес
түтiлген шикiзат
7204** Қара металдардың қалдықтары мен 15 бiрақ 1 тонна
сынықтары; қара металдардың үшiн 20 евродан
қайта балқытуға арналған құймалары кем емес
(шихталық құймалар)
7302 Темiр жол немесе трамвай жолдары 20, бiрақ 1 тонна
үшiн пайдаланылатын қара металдан үшiн 20 евродан
жасалған бұйымдар: рельстер, кем емес
қарсы рельстер және тiстi
рельстер, ауыспалы рельстер,
тұйық қиылыс айқаспалары, ауыспалы
штангалары және өзге де көлденең
қосылыстар, шпалдар, түйiспе
жапсырмалары мен төсемдерi,
сыналар, тiрек тақталары, iлгектi
рельс бұрандамалары, төсемдер мен
созғыштар, тұғырлар, көлденең
жақтаулар мен рельстердi қосуға
немесе бекiтуге арналған өзге де
бөлшектер
7404 00 Мыс қалдықтары мен сынықтары 30, бiрақ 1 тонна
үшін
330 евродан кем
емес
7601, Өңделмеген қайталама алюминий 15, бiрақ 1 тонна
7603 - 7616 және қайталама алюминийден 100 евродан кем
жасалған бұйымдар емес
8607 Темiр жол локомотивтерiнiң немесе 20, бiрақ 1 тонна
трамвайдың моторлы вагондарының үшiн 15 евродан
немесе жылжымалы құрамның кем емес
бөлшектерi
____________________________________________________________________
* Тауарлар номенклатурасы тауарлардың кодымен де, атауымен де айқындалады.
** Көрсетілген тауарларға әкетілетін кедендік баждардың ставкалары Еуропалық Одаққа мүше елдерге қатысты қолданылмайды.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2004 жылғы 12 ақпандағы
N 170 қаулысына
9-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

5104 00 000 0 не подвергнутые кардо- или гребне- 50 евро за
чесанию; расщипанное сырье 1000 кг
7204** Отходы и лом черных металлов; 15, но не менее
слитки черных металлов для пере- 20 евро за
плавки (шихтовые слитки) 1 тонну
7302 Изделия из черных металлов, 20, но не менее
используемые для железнодорожных 20 евро за
или трамвайных путей: рельсы, 1 тонну
контррельсы и зубчатые рельсы,
переводные рельсы, крестовины
глухого пересечения, переводные
штанги и прочие поперечные соеди-
нения, шпалы, стыковые накладки и
подкладки, клинья, опорные плиты,
крюковые рельсовые болты, подушки
и растяжки, станины, поперечины и
прочие детали, предназначенные
для соединения или крепления
рельсов
7404 00 Отходы и лом медные 30, но не менее
330 евро за
1 тонну
7601, Алюминий необработанный вторичный 15, но не менее
7603 - 7616 и изделия из алюминия вторичного 100 евро за
1 тонну
8607 Части железнодорожных локомотивов 20, но не менее
или моторных вагонов трамвая или 15 евро за
подвижного состава 1 тонну
-------------------------------------------------------------------
* Номенклатура товаров определяется как кодом, так и наименованием товаров.
** Ставки вывозных таможенных пошлин на указанные товары не применяются в отношении стран-членов Европейского Союза.
Приложение 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2004 года N 170
Сноска. Приложение 9 утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).