Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 229 және 2003 жылғы 26 қарашадағы N 1180 қаулыларына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 ақпандағы N 179 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29. N 1130 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзілсiн:
1) <*>
2) "Қазақстан Республикасы Ақпарат министрлігінің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 26 қарашадағы N 1180  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 44, 480-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ақпарат министрлiгiнiң қарауындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
"Полиграфия ұйымдары" деген бөлiм мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық мемлекеттік кiтап палатасы" MM".
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.01. N 604   қаулысымен .
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 229 и от 26 ноября 2003 года N 1180
Постановление Правительства Республики Kазахстан от 16 февраля 2004 года N 179. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1130 (P041130)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменение и дополнения:
1) (Подпункт 1) утратил силу - постановлением Правительства РК от 1 июня 2004 г. N 604  )
2) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2003 года N 1180 "Вопросы Министерства информации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 44, ст. 480):
в Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства информации Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Организации полиграфии" дополнить строкой следующего содержания:
"ГУ "Национальная государственная книжная палата Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан