Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк қәсiпорын туралы" заң күші бар Жарлығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентiнен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 ақпандағы N 181 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 11 маусымдағы N 550 қаулысымен енгiзiлген Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауында жатқан "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" заң күшi бар Жарлығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентiнен қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, "О государственном предприятии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2004 года N 181
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, "О государственном предприятии", находящийся на рассмотрении Мажилиса Парламента Республики Казахстан, внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 550.
Премьер-Министр
Республики Казахстан