Т.Б.Әбілғазин туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 ақпандағы N 211 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Талғат Байтемірұлы Әбілғазин Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Абылгазине Т.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2004 года N 211
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Абылгазина Талгата Байтемировича вице-министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан