Н.Р.Смағұлов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 наурыздағы N 254 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  26-бабына сәйкес және жазбаша өтінішінің негізінде Нұрлан Рахманбергенұлы Смағұловтың орнынан түсуі қабылдансын және Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Смагулове Н.Р.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2004 года N 254
Правительство Республики Казахстан постановляет:
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан "О государственной службе" и на основании письменного заявления принять отставку и освободить Смагулова Нурлана Рахманбергеновича от должности председателя Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан