Балық шаруашылығы саласындағы маңызды стратегиялық мәнi бар жұмыстар мен қызметтер көрсетудi мемлекеттiк сатып алуды жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 наурыздағы N 292 қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Осы қаулының қосымшасында көрсетілген заңды тұлғалар 2004 жылы балық ресурстарын молайту, балық ресурстарын ұтымды пайдалануды қамтамасыз ету, сирек және құнды балық түрлерiнiң тектiк қорын сақтау және табиғи мекендейтiн жерлерiнде санын көбейту үшiн оларды сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар жұмыстар мен қызметтер көрсетудi берушiлер болып белгіленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi:
1) заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын;
2) сатып алуға бөлiнген ақша қаражатын оңтайлы әрi тиiмдi пайдалануды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 9 наурыздағы
N 292 қаулысына
қосымша
2004 жылы балық ресурстарын молайту, балық ресурстарын ұтымды пайдалануды қамтамасыз ету, сирек және құнды балық түрлерiнiң тектiк қорын сақтау және табиғи мекендейтiн жерлерiнде санын көбейту үшін оларды сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар жұмыстар мен қызметтер көрсетуді берушілердің тiзбесi
____________________________________________________________________
Р/с |  Жұмыстар мен қызметтер    |  Жұмыстар мен     |Жұмыстар мен
N  | көрсетудi берушiнiң атауы  | қызметтер көрсету.|  қызметтер
|                            |   дi берушiнiң    |  көрсетудiң
|                            |  орналасқан жерi  |     атауы
____________________________________________________________________
1  |              2             |          3        |       4
____________________________________________________________________
1.  ҚР АШМ Балық шаруашылығы       Атырау облысы        Балық
комитетiнiң "Орал-Атырау       Зарослый ауылы       ресурстарын
бекiре балық өсiру зауыты"                          молайту
РМҚК
2.  ҚР AШM Балық шаруашылығы       Атырау облысы        Балық
комитетiнiң "Атырау бекiре     Еркiнқала ауылы      ресурстарын
балық өсiру зауыты" РМҚК                            молайту
3.  ҚР АШМ Балық шаруашылығы       Ақмола облысы        Балық
комитетiнiң "Майбалық балық    Майбалық кентi       ресурстарын
питомнигі" РМҚК                                     молайту

О проведении государственных закупок работ и услуг в области рыбного хозяйства, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 292
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить поставщиками работ и услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение для воспроизводства рыбных ресурсов, обеспечения рационального пользования рыбными ресурсами, сохранения генофонда и увеличения численности редких и ценных видов рыб в их естественных местах обитания в 2004 году, юридических лиц согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
1) в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления;
2) обеспечить оптимальное и эффективное использование выделенных для закупки денежных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 марта 2004 года N 292
Перечень поставщиков работ и услуг,
закупка которых имеет важное стратегическое
значение для воспроизводства рыбных ресурсов, обеспечения
рационального пользования рыбными ресурсами, сохранения
генофонда и увеличения численности редких и ценных видов рыб
в их естественных местах обитания в 2004 году
-------------------------------------------------------------------
N  !  Наименование поставщика  ! Местонахождение !   Наименование
п/п!      работ и услуг        !   поставщика    !   работ и услуг
!                           !  работ и услуг  !
-------------------------------------------------------------------
1 !             2             !        3        !         4
-------------------------------------------------------------------
1.  РГКП "Урало-Атырауский      Атырауская        Воспроизводство
осетровый рыбоводный завод" область           рыбных
Комитета рыбного хозяйства  аул Зарослый      ресурсов
МСХ РК
2.  РГКП "Атырауский осетровый  Атырауская        Воспроизводство
рыбоводный завод" Комитета  область           рыбных
рыбного хозяйства МСХ РК    с. Еркенкала      ресурсов
3.  РГКП "Майбалыкский          Акмолинская       Воспроизводство
рыбопитомник" Комитета      область           рыбных
рыбного хозяйства МСХ РК    пос. Майбалык     ресурсов

4.  ҚР AШM Балық шаруашылығы       Лисаковск қаласы     Балық
комитетiнiң "Жоғарғы Тобыл                          ресурстарын
балық питомнигi" РМҚК                               молайту
5.  ҚР AШM Балық шаруашылығы       Петропавл қаласы     Балық
комитетiнiң "Петропавл балық                        ресурстарын
питомнигi" PMҚК                                     молайту
6.  ҚР AШM Балық шаруашылығы       Қарағанды облысы     Балық
комитетiнiң "Қарағанды балық   Новая Солоничка      ресурстарын
питомнигi" РМҚК                станциясы            молайту
7.  ҚР AШM Балық шаруашылығы       Шардара қаласы       Балық
комитетiнiң "Шардара балық                          ресурстарын
питомнигi" РМҚК                                     молайту
8.  ҚР АШМ Балық шаруашылығы       Қызылорда облысы     Балық
комитетiнiң "Қамыстыбас        Қосжар кентi         ресурстарын
балық питомнигi" РМҚК                               молайту
9.  ҚР АШМ Балық шаруашылығы       Павлодар облысы      Балық
комитетiнiң "Қашыр балық       Қашыр ауданы         ресурстарын
питомнигi" РМҚК                                     молайту
10. ҚР АШМ Балық шаруашылығы       Алматы қаласы        Балық
комитетiнiң "Қазақ өндiрiс.                         ресурстарын
тiк-жерсiндiру станциясы"                           молайту
РМҚҚ
11. ҚР AШM Балық шаруашылығы       Алматы облысы        Балық
комитетiнің "Қапшағай          Шалқар кентi         ресурстарын
уылдырық шашу - өсiру                               молайту
шаруашылығы" PMҚК
12. ҚР AШM Балық шаруашылығы       Шығыс Қазақстан     Балық
комитетiнiң "Бұқтырма          облысы              ресурстарын
уылдырық шашу - өсiру          Мальковое ауылы     молайту
шаруашылығы" РМҚК
____________________________________________________________________

4.  РГКП "Верхне-Тобольский     г. Лисаковск      Воспроизводство
рыбопитомник" Комитета                        рыбных
рыбного хозяйства МСХ РК                      ресурсов
5.  РГКП "Петропавловский       г. Петропавловск  Воспроизводство
рыбопитомник" Комитета                        рыбных
рыбного хозяйства МСХ РК                      ресурсов
6.  РГКП "Карагандинский        Карагандинская    Воспроизводство
рыбопитомник" Комитета      область ст. Новая рыбных
рыбного хозяйства МСХ РК    Солоничка         ресурсов
7.  РГКП "Шардаринский          г. Шардара        Воспроизводство
рыбопитомник" Комитета                        рыбных
рыбного хозяйства МСХ РК                      ресурсов
8.  РГКП "Камышлы-Башский       Кызылординская    Воспроизводство
рыбопитомник" Комитета      область           рыбных
рыбного хозяйства МСХ РК    пос. Косжар       ресурсов
9.  РГКП "Качирский             Павлодарская      Воспроизводство
рыбопитомник" Комитета      область           рыбных
рыбного хозяйства МСХ РК    Качирский район   ресурсов
10. РГКП "Казахская             г. Алматы         Воспроизводство
производственно-                              рыбных
акклиматизационная станция"                   ресурсов
Комитета рыбного хозяйства
МСХ РК
11. РГКП "Капшагайское нерес-   Алматинская       Воспроизводство
тово-выростное хозяйство"   область           рыбных
Комитета рыбного хозяйства  пос. Шалкар       ресурсов
МСХ РК
12. РГКП "Бухтарминское         Восточно-         Воспроизводство
нерестово-выростное         Казахстанская     рыбных
хозяйство" Комитета рыбного область           ресурсов
хозяйства МСХ РК            с. Мальковое
-------------------------------------------------------------------