Қазақстан Республикасы Президентінің "Ливан Республикасында Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясын ашу туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 10 наурыздағы N 296 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Ливан Республикасында Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясын ашу туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Ливан Республикасында Қазақстан Республикасының Дипломатиялық
миссиясын ашу туралы
Қазақстан Республикасының халықаралық және ұлттық мүдделерін ескере отырып, әр түрлі салалардағы Қазақстан-Ливан ынтымақтастығын нығайту және дамыту мақсатында қаулы етемін:
1. Бейрут қаласында (Ливан Республикасы) Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Дипломатической миссии Республики Казахстан в Ливанской Республике"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2004 года N 296
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Дипломатической миссии Республики Казахстан в Ливанской Республике".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан Об открытии Дипломатической миссии
Республики Казахстан в Ливанской Республике
В целях укрепления и развития казахстанско-ливанского сотрудничества в различных областях, с учетом международных и национальных интересов Республики Казахстан постановляю:
1. Открыть в городе Бейруте (Ливанская Республика) Дипломатическую миссию Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан