Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 1237 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 18 наурыздағы N 336 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Жердi суландыру және дренаж жүйелерiн жетiлдiру жобасы бойынша Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта құру және Даму Банкi арасындағы Займ туралы келiсiмнің күшiне енуiне арналған шарттарды жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 1237  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
7-тармақта "Қаржы министрлігінің сырттан қарыз алу жөнiндегi комитетi" деген сөздер "Қаржы министрлігі деген сөздермен ауыстырылсын;
Ескерту. 3,4,5-абзацтарының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.06.03. N  557 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1996 года N 1237
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2004 года N 336
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1996 года N 1237 "О мерах по реализации условий для вступления в силу Соглашения о займе между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития по проекту усовершенствования ирригационной и дренажной систем" следующие изменения:
в пункте 7 слова "Комитету по внешнему заимствованию Министерства финансов" заменить словами "Министерству финансов". <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 3 июня 2005 г. N 557 .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан