Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 сәуірдегі N 368 қаулысының 1-тармағының қолданылуын тоқтату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 359 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасын тіркеу үшін ақы белгілеу туралы және Кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасын тіркеу туралы ақпарат беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 сәуірдегі N 368  қаулысының  1-тармағын (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 17, 175-құжат) қолдану 2005 жылғы 1 қаңтарға дейін тоқтатылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О приостановлении действия пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2003 года N 368
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 359
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Приостановить действие пункта 1 постановления  Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2003 года N 368 "Об установлении платы за регистрацию ипотеки судна или строящегося судна и об утверждении Правил представления информации о регистрации ипотеки судна или строящегося судна" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 17, ст. 175) до 1 января 2005 года.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан