Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Ақтау аудандық пайдалану бөлімі", Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Шымкент аудандық пайдалану бөлімі" мемлекеттік мекемелерін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 сәуірдегі N 404 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 10 наурыздағы N 289-11 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Арнаулы әскерлеріне арналған штат санының лимиті шегінде 25 бірлік штат санымен Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Ақтау аудандық пайдалану бөлімі", 25 бірлік штат санымен Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Шымкент аудандық пайдалану бөлімі" мемлекеттік мекемелері (бұдан әрі - мемлекеттік мекемелер) құрылсын.
2. Мемлекеттік мекемелерді қаржыландыру Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігіне республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) мемлекеттік мекемелердің жарғыларын бекітсін және олардың әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.06.2014 № 707 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании государственных учреждений "Актауская районная эксплуатационная часть" Министерства обороны Республики Казахстан, "Шымкентская районная эксплуатационная часть" Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года N 404
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственные учреждения "Актауская районная эксплуатационная часть" Министерства обороны Республики Казахстан со штатной численностью 25 единиц, "Шымкентская районная эксплуатационная часть" Министерства обороны Республики Казахстан со штатной численностью 25 единиц (далее - государственные учреждения) в пределах лимита штатной численности для Специальных войск Министерства обороны Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2004 года N 298-11.
2. Установить, что финансирование государственных учреждений осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерству обороны Республики Казахстан.
3. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить уставы государственных учреждений и обеспечить их государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.06.2014 № 707.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан