Маңызды стратегиялық мәнi бар қызметтер көрсетудi мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 сәуірдегі N 412 қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес халықаралық iскерлiк операцияларда тауарлардың жекелеген түрлерiне рыноктағы бағалар бойынша трансферттiк бағаларды қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылауды жүзеге асыру үшiн сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар қызметтер көрсетудi берушi заңды тұлғалардың тiзбесi белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген заңды тұлғалардың қызметтер көрсетуiне мемлекеттiк сатып алу туралы шарттар жасасуды;
жасалатын шарттарды 001 "Мемлекеттiк бюджеттiң атқарылуын және оның атқарылуына бақылауды қамтамасыз ету" бюджеттiк бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегінде қаржыландыруды;
осы қаулыға сәйкес қызметтер көрсетудi мемлекеттiк сатып алу үшiн пайдаланылатын ақшаны оңтайлы және тиiмдi жұмсау қағидатының сақталуын;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 13 сәуірдегі
N 412 қаулысына
қосымша
Халықаралық iскерлік операцияларда тауарлардың жекелеген
түрлеріне рыноктағы бағалар бойынша трансферттік бағаларды
қолдану кезiнде мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру үшін сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар қызметтер көрсетудi берушi заңды тұлғалардың тiзбесi
___________________________________________________________________
N  |       Көзi       |  Шығарушы     | Тауарлардың атауы|СЭҚ ТН
|                  | және шығарған |                  |коды
|                  |   елi         |                  |
___________________________________________________________________
1         2                3                4              5
___________________________________________________________________

О государственных закупках услуг, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2004 года N 412
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить перечень юридических лиц, согласно приложению к настоящему постановлению, поставщиками услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение для осуществления государственного контроля при применении трансфертных цен в международных деловых операциях по рыночным ценам на отдельные виды товаров.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках услуг с юридическими лицами, указанными в пункте 1 настоящего постановления;
финансирование заключаемых договоров в пределах средств, предусмотренных по бюджетной программе 001 "Обеспечение исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета";
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок услуг;
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 апреля 2004 года N 412
Перечень юридических лиц - поставщиков услуг,
закупка которых имеет важное стратегическое
значение для осуществления государственного
контроля при применении трансфертных цен
в международных деловых операциях по
рыночным ценам на отдельные виды товаров
____________________________________________________________________
N !  Источник  ! Издатель        ! Наименование  ! Код ТН ВЭД
!            ! и страна издания! товаров       !
--------------------------------------------------------------------
1 !     2      !        3        !       4       !     5
--------------------------------------------------------------------

4.  "SteelWEEK"        "CRU            Қара металдар     7201,
журналы           Publishing      прокаты           7203-7229
Ltd.",
Ұлыбритания
5.  "Баға дайджестi",  "Цена-          Дәндi дақылдар    1001-1008
журналы, "Баға    Информ" ААҚ     Мақта             5201-5204
ақпараты"          Ресей           Кендер            2601, 2610
бюллетенi -
"Баға дайджестi",
журналына қосымша
6.  Ресей Федерациясы  Ресей           Дәндi дақылдар    1001-1008
Ауыл шаруашылығы   Федерациясы.    Қант              1701
министрлiгінiң     ның
Ресей өңiрле.      Ауыл
рiндегi азық.      шаруашылығы
түлiк рыногының    министрлiгi,
жай-күйi туралы    Ресей
ақпараттық
бюллетен
7.  Platt,s Srude Oil  The McGraw-     Мұнай             2709
Marketwirе         Нill Companies,
Ұлыбритания
8.  Platt,s European   The McGraw-     Мұнай өнiмдерi    2710
Маrketscan         Hill Companies
Ұлыбритания
9.  Platt,s Clean      The McGraw-     Мұнай өнiмдерiн    -
Tankerwire         Hill Companies  танкермен
Ұлыбритания     тасымалдау
жөнiндегі
қызметтер көрсету
10. Platt,s Dirty      The McGraw-     Мұнай өнiмдерiн    -
Tankerwire         НiiI Companies  танкермен
Ұлыбритания     тасымалдау
жөнiндегі
қызметтер көрсету
11. Platt,s Neft       The McGraw-     Мұнай              2709
Trader             Hill Companies, Мұнай өнiмдерi     2710
Ұлыбритания
12. Gas Daily          The McGraw-     Мұнайлы            2711
Hill Companies  газдар және өзге
Ұлыбритания     де газ тектес
көмiрсутектер
13. Мұнай экспорты     Petroleum       Мұнай              2709
Argus,          Мұнай өнiмдерi     2710
Ұлыбритания
14. Мұнай панорамасы   Petroleum       Мұнай              2709
Argus,          Мұнай өнiмдерi     2710
Ұлыбритания     Мұнайлы            2711
газдар және өзге
де газ тектес
көмiрсутектер
15. Metal-pages        Metal-pages     Титан және         8108
Limited,        бұйымдар
Ұлыбритания     Мақта              5201-5204
16. Cotton Outlook     Соtlook
Limited,
Ұлыбритания
17. The Liverpool      The Liverpool   Мақта              5201-5204
Cotton             Cotton Services
Services Limited   Limited,
Ұлыбритания     Алюминий оксиді    2818
18. Alumina            CRU
International
Limited,
Ұлыбритания
19. "SUPERSCHWACKE"    "Евротакс"      Еуропа елдерiнiң   8702, 8703
автомобиль         фирмасы,        аумағынан әкелi.
каталогы           Германия        нетiн автокөлiк
құралдары*
___________________________________________________________________
*8702, 8703-тен - автокөлiк құралының паспортында көрсетiлген шығарылған жылын негізге ала отырып есептелген 5 жылдан аспайтын пайдалану мерзiмiмен

4. Журнал        "CRU Publishing  Прокат черных    7201, 7203-7229
"SteelWEEK"   Ltd.",           металлов
Великобритания
5. Журнал "Цена  ООО "Цена-       Хлебные злаки    1001-1008
Дайджест",    Иформ",          Хлопок           5201-5204
бюллетень     Россия           Руды             2601,2610
"Ценовая
информация"-
приложение к
журналу "Цена
Дайджест"
6. Информацион-  Министерство     Хлебные злаки    1001-1008
ный бюллетень сельского
о состоянии   хозяйства
продоволь-    Российской
ственного     Федерации,
рынка в       Россия
регионах
России
Министерства
сельского
хозяйства
Российской
Федерации                      Сахар            1701
7. Platt,s       The McGraw-Hill  Нефть            2709
Grade Oil     Companies,
Marketwire    Великобритания
8. Platt,s       The McGraw-Hill  Нефтепродукты    2710
European      Companies,
Marketscan    Великобритания
9. Platt,s       The McGraw-Hill  Услуги по          -
Clean         Companies,       транспортировке
Tankerwire    Великобритания   нефтепродуктов
танкером
10. Platt,s       The McGraw-Hill  Услуги по          -
Dirty         Companies,       транспортировке
Tankerwire    Великобритания   нефтепродуктов
танкером
11. Platt,s Neft  The McGraw-Hill  Нефть            2709
Trader        Companies,       Нефтепродукты    2710
Великобритания
12  Gas Daily     The McGraw-Hill  Газы нефтяные и  2711
Companies,       углеводороды
Великобритания   газообразные
прочие
13  Экспорт нефти Petroleum Argus, Нефть            2709
Великобритания   Нефтепродукты    2710
14  Нефтепанорама Petroleum Argus, Нефть            2709
Великобритания   Нефтепродукты    2710
Газы нефтяные
и углеводороды
газообразные
прочие           2711
15  Metal-pages   Metal-pages      Титан и изделия  8108
Limited,
Великобритания
16  Cotton        Cotlook Limited, Хлопок           5201-5204
Outlook       Великобритания
17  The Liverpool The Liverpool    Хлопок           5201-5204
Cotton        Cotton Services
Services      Limited,
Limited       Великобритания
18  Alumina       CRU              Оксид алюминия   2818
International
Limited,
Великобритания
19  Автомобильный Фирма            Автотранспортные 8702, 8703
каталог       "Евротакс",      средства,
"SUPERSCHWA   Германия         ввозимые с
СКЕ"                           территории
Европейских
стран*
___________________________________________________________________
* Из 8702, 8703 - сроком эксплуатации не более 5 лет, исчисленным исходя из года выпуска, указанного в паспорте автотранспортного средства.