Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 23 тамыздағы N 1219 қаулысына өзгерістер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 сәуірдегі N 428 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 1253 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы  N 1253  (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Алтын белгi" белгiсi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 23 тамыздағы N 1219  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 41, 374-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
3-тармақтағы "Денсаулық сақтау, бiлiм және спорт министрлiгi" деген сөздер "Бiлiм және ғылым министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Алтын белгi" белгiсi туралы ережеде:
2-тармақтың 3) тармақшасы мен соңғы абзацы алынып тасталсын және 2) тармақшадағы "өткен" деген сөзден кейiн "оқушылар марапатталады." деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 1999 года N 1219
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2004 года N 428. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года N 1253
Сноска. Постановление Правительства РК от 16 апреля 2004 г. N 428 утратило силу постановлением Правительства РК от 21 декабря 2007 года N  1253   (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 23 августа 1999 года N 1219 "О знаке "Алтын белгi" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 41, ст. 374) следующие изменения:
в пункте 3 слова "Министерству здравоохранения, образования и спорта" заменить словами "Министерству образования и науки";
в Положении о знаке "Алтын белгi", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 3) и абзац последний пункта 2 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан