Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 5 тамыздағы N 870 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 462 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Семей қаласындағы Ертiс өзенi арқылы көпiрдi пайдалануға қабылдау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 5 тамыздағы N 870  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
Семей қаласындағы Ертiс өзенi арқылы көпiрдi пайдалануға қабылдау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Қараманов             - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Асқар Ұзақбайұлы        сауда министрлiгi Құрылыс iстерi жөнiндегi
комитет төрағасының орынбасары, төрағаның
орынбасары;
Омаров                - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының
Нұрлан Срайылұлы        әкiмi, төрағаның орынбасары;
Беккер                - Шығыс Қазақстан облыстық мемлекеттiк өртке
Владимир Робертович     қарсы қызмет бас басқармасы бастығының
орынбасары;
Шәкенов               - Шығыс Қазақстан облысы жол полициясы
Мейрамбек Сәдуақасұлы   басқармасының бастығы;
мынадай:
"Оранханов            - Шығыс Қазақстан аумақтық энергетика, тұрғын
Нұрлан Тельманұлы       үй-коммуналдық шаруашылық және көлiк
басқармасының бастығы"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Оранханов            - Шығыс Қазақстан энергетика, тұрғын
Нұрлан Тельманұлы       үй-коммуналдық шаруашылық және көлiк
басқармасының бастығы";
көрсетiлген құрамнан: Қажыбаев Амангелдi Қажыбайұлы, Алданиязов Нұрлан Исаұлы, Бектұров Амангелдi Елубайұлы, Тұрлыбаев Мақсат Тұрлыбайұлы, Коншу Владимир Петрович шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 870
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 462
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 870 "О создании Государственной комиссии по приемке в эксплуатацию моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Государственной комиссии по приемке в эксплуатацию моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске:
Караманова Аскара        - заместителя председателя
Узакбаевича                Комитета по делам строительства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместителем
председателя;
Омарова                  - акима города Семипалатинска
Нурлана Сраилевича         Восточно-Казахстанской области,
заместителем председателя;
Беккера                  - заместителя начальника главного
Владимира Робертовича      управления государственной
противопожарной службы по
Восточно-Казахстанской области;
Чакенова                 - начальника управления дорожной
Мейрамбека Садвакасовича   полиции Восточно-Казахстанской
области;
строку:
"Уранханов               - начальник управления Восточно-
Нурлан Тельманович         Казахстанского территориального
управления энергетики, жилищно-
коммунального хозяйства и
транспорта";
изложить в следующей редакции:
"Уранхаев                - начальник управления Восточно-
Нурлан Тельманович         Казахстанского управления
энергетики, жилищно-коммунального
хозяйства и транспорта";
вывести из указанного состава: Кажибаева Амангельды Кажибаевича, Алданиязова Нурлана Исаевича, Бекторова Амангельды Елубаевича, Турлыбаева Максата Турлыбаевича, Коншу Владимира Петровича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан