Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1445 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 сәуірдегі N 476 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Туризм саласын дамытудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1445  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 49, 491-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Туризм саласын дамытудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасында:
"1. Паспорт" деген бөлiмде:
"Бағдарламаны қаржыландыру" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламаны iске асыру үшiн болжанып отырған шығыстар мынаны құрайды: республикалық бюджеттен - 2003 жылға - 32604 мың теңге, 2004 жылға - 34028 мың теңге, 2005 жылға - 35729 мың теңге; жергiлiктi бюджеттен - 2003 жылға - 125989,7 мың теңге, 2004 жылға - 131389 мың теңге, 2005 жылға - 142854 мың теңге, сондай-ақ басқа да қаражат тартылуы мүмкін.";
"6. Қажеттi ресурстар және оларды қаржыландыру көздерi" деген бөлiмде:
бiрiншi абзацтағы "392148,5" деген сандар "502593,7" деген сандармен ауыстырылсын, "2004 жылы - 32604", "2005 жылы - 32604" деген сөздер тиiсiнше "2004 жылға - 34028", "2005 жылға - 35729" деген сөздермен ауыстырылсын; "84898,5", "83448,3" деген сандар тиiсiнше "131389", "142854" деген сандармен ауыстырылсын;
"8. Туристік саланы дамытудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген бөлiмде:
реттік нөмiрi 5-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"жыл сайын 1-тоқсан";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жыл - 28850,0, 2004 жыл - 21500,0, 2005 жыл - 16500,0";
реттiк нөмiрi 6-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жыл - 445,0, 2005 жыл - 445,0";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"республикалық бюджет қаражаты шегінде";
реттiк нөмiрi 13-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"жыл сайын қыркүйек";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жыл - 571,3, 2004 жыл - 515,0, 2005 жыл - 571,3";
реттiк нөмiрi 15-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"жыл сайын сәуiр";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жыл - 4582,0, 2004 жыл - 45580,0, 2005 жыл - 48115,0";
реттiк нөмiрi 16-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"жыл сайын наурыз";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жыл - 4510,0, 2004 жыл - 3187,0, 2005 жыл - 5739,5, 2003 жыл - 24000,0, 2004 жыл - 14000,0, 2005 жыл - 42000,0";
реттiк нөмiрi 17-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"жыл сайын сәуiр";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1445
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2004 года N 476
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1445 "О Программе развития туристской отрасли на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 49, ст. 491) следующие изменения и дополнения:
в Программе развития туристской отрасли на 2003-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе "1. Паспорт":
строки "Финансирование Программы" изложить в следующей редакции:
"Предполагаемые расходы для реализации Программы составляют: из республиканского бюджета - на 2003 год - 32604 тыс. тенге, 2004 год - 34028 тыс. тенге, 2005 год - 35729 тыс. тенге; из местного бюджета - на 2003 год - 125989,7 тыс. тенге, 2004 год - 131389 тыс. тенге, 2005 год - 142854 тыс. тенге, а также возможно привлечение других средств.";
в разделе "6. Необходимые ресурсы и источники их финансирования":
в абзаце первом цифры "392148,5" заменить цифрами "502593,7", слова "на 2004 год - 32604", "на 2005 год - 32604" заменить соответственно словами "на 2004 год - 34028", "на 2005 год - 35729", цифры "84898,5", "83448,3" заменить соответственно цифрами "131389", "142854";
в разделе "8. План мероприятий по реализации Программы развития туристской отрасли на 2003-2005 годы":
в строке, порядковый номер 5:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"1 квартал ежегодно";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"2003 год - 28850,0, 2004 год - 21500,0, 2005 год - 16500,0";
в строке, порядковый номер 6:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"2004 год - 445,0, 2005 год - 445,0";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"в пределах средств республиканского бюджета";
в строке, порядковый номер 13:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"сентябрь ежегодно";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"2003 год - 571,3, 2004 год - 515,0, 2005 год - 571,3";
в строке, порядковый номер 15:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"апрель ежегодно";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"2003 год - 4582,0, 2004 год - 45580,0, 2005 год - 48115,0";
в строке, порядковый номер 16:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"март ежегодно";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"2003 год - 4510,0, 2004 год - 3187,0, 2005 год - 5739,5, 2003 год - 24000,0, 2004 год - 14000,0, 2005 год - 42000,0";
в строке, порядковый номер 17:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"апрель ежегодно";
графу 6 изложить в следующей редакции:

"2004 жыл - 890,0, 2005 жыл - 890,0, 2003 жыл - 500,0, 2004 жыл - 1000,0, 2005 жыл - 1000,0";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"республикалық бюджет қаражаты шегiнде, жергiлiктi бюджет қаражаты шегiнде";
реттiк нөмiрi 38-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"жыл сайын қыркүйек";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жыл - 3940,0, 2004 жыл - 6406,0, 2005 жыл - 7410,0";
реттiк нөмiрi 39-жолда:
4-бағандағы "МАҚКМ" деген аббревиатура "Ақпаратминi" деген сөзбен ауыстырылсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жыл - 720,0, 2005 жыл - 720,0";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"жергілiктi бюджет қаражаты шегiнде";
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Жиыны:           502593,7 мың теңге,
соның iшiнде:
республикалық бюджеттен - 102361 мың теңге,
соның iшiнде:
2003 ж. - 32604,0
2004 ж. - 34028,0
2005 ж. - 35729,0
жергiлiктi бюджеттен - 400232,7 мың теңге,
соның iшiнде:
2003 ж. - 125989,7
2004 ж. - 131389,0
2005 ж. - 142854,02".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

"2004 год - 890,0, 2005 год - 890,0, 2003 год - 500,0, 2004 год - 1000,0, 2005 год - 1000,0";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"в пределах средств республиканского бюджета, в пределах средств местного бюджета";
в строке, порядковый номер 38:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"сентябрь ежегодно";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"2003 год - 3940,0, 2004 год - 6406,0, 2005 год - 7410,0";
в строке, порядковый номер 39:
в графе 4 аббревиатуру "МКИОС" заменить аббревиатурой "Мининформ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"2004 год - 720,0, 2005 год - 720,0";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"в пределах средств местного бюджета";
дополнить строкой следующего содержания:
"Итого:      502593,7 тыс. тенге,
в т.ч.:
из республиканского бюджета - 102361 тыс. тенге,
в т.ч.:
2003 г. - 32604,0
2004 г. - 34028,0
2005 г. - 35729,0
из местного бюджета - 400232,7 тыс. тенге,
в т.ч.:
2003 г. - 125989,7
2004 г. - 131389,0
2005 г. - 142854,02".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан