Қазақстан Республикасында бекiре балықтары түрлерiнiң уылдырығы саудасын ретке келтiру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 сәуірдегі N 493 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 тамыздағы № 825 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.08.2003 N 825 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Бекiре балықтары түрлерiнiң уылдырығы саудасын реттеу, Қазақстан Республикасының аумағында оның заңсыз айналымын болдырмау мақсатында және "Қазақстан Республикасының Құрып кету қаупi төнген жабайы фауна мен флора түрлерiмен халықаралық сауда туралы конвенцияға қосылуы туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 6 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасында бекiре балықтары түрлерiнiң уылдырығын iшкi және сыртқы рыноктарда сату үшiн таңбалаудың бiрыңғай жүйесi белгiленсiн. <*>
Ескерту. Тақырыбы мен 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.07.12 N 757 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi мүдделi мемлекеттiк органдармен бiрлесiп, Қазақстан Республикасында бекiре балықтары түрлерiнiң уылдырығын iшкi және сыртқы рыноктарда сату үшiн таңбалау ережесiн әзiрлесiн және бекiтсiн. <*>
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.07.12. N 757 қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О мерах по упорядочению торговли икрой осетровых видов рыб в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2004 года № 493. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2013 года № 825
Сноска. Постановление утратило силу постановлением Правительства РК от 23.08.2013 № 825 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
Сноска. В заголовок внесены изменения - постановлением Правительства РК от 12 июля 2004 г. N 757.
В целях упорядочения торговли икрой осетровых видов рыб, предотвращения ее нелегального оборота на территории Республики Казахстан и в соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 1999 года "О присоединении Республики Казахстан к Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить единую систему маркирования икры осетровых видов рыб в Республике Казахстан, для торговли на внутреннем и внешнем рынках. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 12 июля 2004 г. N 757 .
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с заинтересованными государственными органами разработать и утвердить Правила маркирования икры осетровых видов рыб в Республике Казахстан, для торговли на внутреннем и внешнем рынках. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 12 июля 2004 г. N 757 .
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан