Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлер комитетіне авиациялық техниканы беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 мамырдағы N 501 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерлер комитетiне қосымшаға сәйкес авиациялық техниканы берсiн.
2. Осы қаулы қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 5 мамырдағы
N 501 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi
әскерлер комитетiне берiлетiн авиациялық техниканың
тiзбесі
__________________________________________________________________
Р/с|Тiкұшақтың|Зауыттық| Шығарылған |  Соңғы қалпына келтіру -
N |  үлгісі  | нөмірі |   жылы     |күрделі жөндеу жасалған күні
__________________________________________________________________
1.   Ми-8 ТВ   9765138      1976      1992 жылғы 30 шiлде
2    Ми-8 TB   9775309      1977      1993 жылғы 21 қазан
__________________________________________________________________

О передаче авиационной техники Комитету внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2004 года N 501
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательство порядке передать Комитету внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан авиационную технику согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 мая 2004 года N 501
Перечень авиационной техники,
передаваемой Комитету внутренних войск
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
___________________________________________________________________
N !Тип вертолета!Заводской номер!Год выпуска!Дата последнего     !
п/п!             !               !           !капитально-         !
!             !               !           !восстановительного  !
!             !               !           !ремонта             !
------------------------------------------------------------------!
1. Ми-8 ТВ          9765138        1976      30 июля 1992 года
2. Ми-8 ТВ          9775309        1977      21 октября 1993 года
-------------------------------------------------------------------