Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 мамырдағы N 512 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 7 мамырдағы
N 512 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Шаруашылық жүргiзушi субъектілерiнiң қызметтерiн барлық тексерулердiң бiрыңғай статистикалық есебiн енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1999 жылғы 1 қыркүйектегi N 1286  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 44, 399-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 қыркүйектегi N 1286 қаулысына толықтырулар мен өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 26 қазандағы N 1599  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 43, 519-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 қыркүйектегi N 1286 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 10 желтоқсандағы N 1601  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 47, 546-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2004 года N 512
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 мая 2004 года N 512
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление  Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1999 года N 1286 "О введении единого статистического учета всех проверок деятельности хозяйствующих субъектов" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 44, ст. 399).
2. Постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2000 года N 1599 "О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1999 года N 1286" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 43, ст. 519).
3. Постановление  Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2001 года N 1601 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1999 года N 1286" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 47, ст. 546).