Қ.Б.Есекеев, А.Қ.Тұрғанқұлов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 мамырдағы N 529 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қуанышбек Бақытбекұлы Есекеев Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігі төрағасының орынбасары болып тағайындалсын, Ардақ Қасымқұлұлы Тұрғанқұлов бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Есекееве К.Б., Турганкулове А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2004 года N 529
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Есекеева Куанышбека Бахытбековича заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи, освободив от этой должности Турганкулова Ардака Касымкуловича.
Премьер-Министр
Республики Казахстан