Ғ.К.Әмірин туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 мамырдағы N 546 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Ғұсман Кәрімұлы Әмірин Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда бірінші вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Амрине Г.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2004 года N 546
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Амрина Гусмана Каримовича первым вице-министром индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан