Ү.М.Стамқұлов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 мамырдағы N 548 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Үбайдолла Мырзағалиұлы Стамқұлов Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Стамкулове У.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2004 года N 548
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Стамкулова Убайдуллу Мирзагалиевича вице-министром юстиции Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан