Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 15 қаңтардағы N 40 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 мамырдағы N 561 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.02.17. N 104 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөнiндегi агенттiгiнiң басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң өкiлi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 15 қаңтардағы N 40  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары Григорий Александрович Марченко" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрi Арман Ғалиасқарұлы Дунаев" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2004 года N 40
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2004 года N 561. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 февраля 2006 года N 104 (P060104)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 января 2004 года N 40 "О представителе Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 слова "Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Марченко Григория Александровича" заменить словами "Министра финансов Республики Казахстан Дунаева Армана Галиаскаровича".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан