Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 25 қыркүйектегi N 1237 және 2003 жылғы 12 қыркүйектегi N 926 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 мамырдағы N 578 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдеріне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының 2001-2005 жылдарға арналған даму жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 25 қыркүйектегi N 1237  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының 2001-2005 жылдарға арналған даму жоспарында:
"3.4.3. Инвестициялаудың негiзгi бағыттары" деген бөлiмде:
бiрiншi абзацтағы "1208,94" және "3660,54" деген сандар тиiсiнше "1233,54" және "3685,14" деген сандармен ауыстырылсын;
"2001-2014 жылдарға арналған темiр жол көлiгiнiң инвестициялық бағдарламасы, млн. АҚШ доллары" деген кестеде:
"T. ж. желiлерiнiң құрылысы" деген реттiк нөмiрi 2-жолдағы "0,0", "0", "65,1 және "65,1" деген сандар тиiсiнше "14,46", "10,14", "114,04" және "114,04" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алтынсарин - Хромтау" деген реттiк нөмiрi 2.2-жолдағы "0,0", "0,0", "51,84" және "51,84" деген сандар тиiсiнше "14,46", "10,14", "76,44" және "76,44" деген сандармен ауыстырылсын;
"T. ж. саласы бойынша барлығы" деген жолдағы "215,5", "234,1", "1208,84" және "3660,54" деген сандар тиiсiнше "229,96", "244,24", "1233,44" және "3685,14" деген сандармен ауыстырылсын;
"3.4.4. Бағдарламаның негiзгi қорытындылары" деген бөлiмнiң "3.4.4.1. Техникалық дамыту" деген кiшi бөлiмiнде:
"Пайдалану шығындарын оңтайландыру есебiнен Инвестициялық бағдарламаның экономикалық тиiмдiлiгi (млн. АҚШ доллары)" деген кестеде:
"Инвестициялар" деген жолдағы "1208,84" және "3660,54" деген сандар тиiсiнше "1233,54" және "3685,14" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2004-2006 жылдарға арналған индикативтік жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 қыркүйектегi N 926  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiсiндегi 2004-2006 жылдарға арналған инвестициялық жобалардың тiзбесiнде (3-бөлiм):
"2004-2006 жылдарға арналған республикалық басымды инвестициялық жобалардың тiзбесi (миллион теңге)" деген кестеде:
"Бағдарламамен қарастырылмаған жобалар" деген бөлiмде:
5-бағандағы реттiк нөмiрi 395-жолдағы "29690,35" деген сандар "33036,32" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2001 года N 1237 и от 12 сентября 2003 года N 926
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2004 года N 578
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2001 года N 1237 "Об утверждении Плана развития Республиканского государственного предприятия "Казахстан темiр жолы" на 2001-2005 годы":
в Плане развития Республиканского государственного предприятия "Казахстан темiр жолы" на 2001-2005 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "3.4.3. Основные направления инвестирования":
в абзаце первом цифры "1208,94" и "3660,54" заменить соответственно цифрами "1233,54" и "3685,14";
в таблице "Инвестиционная программа железнодорожного транспорта на 2001-2014 годы, млн.долл. США":
в строке, порядковый номер "2. Строительство ж.д. линий", цифры "0,0", "0", "65,1" и "65,1" заменить соответственно цифрами "14,46", "10,14", "114,04" и "114,04";
в строке, порядковый номер "2.2 Алтынсарино - Хромтау", цифры "0,0", "0,0", "51,84" и "51,84" заменить соответственно цифрами "14,46", "10,14", "76,44" и "76,44";
в строке "Всего по ж.д. отрасли" цифры "215,5", "234,1", "1208,84" и "3660,54" заменить соответственно цифрами "229,96", "244,24" "1233,44" и "3685,14";
в подразделе "3.4.4.1. Техническое развитие" раздела "3.4.4. Основные результаты программы":
в таблице "Экономический эффект Инвестиционной программы за счет оптимизации эксплуатационных расходов (млн. долларов США)":
в строке "Инвестиции" цифры "1208,84" и "3660,54" заменить соответственно цифрами "1233,54" и "3685,14";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 926 "Об Индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2004-2006 годы":
в Перечне инвестиционных проектов на 2004-2006 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ (раздел 3), утвержденном указанным постановлением:
в таблице "Перечень приоритетных республиканских инвестиционных проектов на 2004-2006 годы (млн. тенге)":
в разделе "Проекты, не предусмотренные программами":
в графе 5 строки, порядковый номер 395, цифры "29690,35" заменить цифрами "33036,32";

5-бағандағы "Бағдарламадан тыс барлығы:" деген жолдағы "188127,37" деген сандар "191473,34" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "Республикалық инвестициялық жобалар бойынша жиыны:" деген жолдағы "598989,74" деген сандар "602335,71" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

в графе 5 строки "Всего, вне программ:" цифры "188127,37" заменить цифрами "191473,34";
в графе 5 строки "Итого по республиканским инвестиционным проектам:"
цифры "598989,74" заменить цифрами "602335,71".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан