Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 шiлдедегі N 1063 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 маусымдағы N 626 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 852 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.08.2013 № 852 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Сайлаушылардың тiзiмiн жасаудың, дауыс берудi өткiзудiң, дауыс беру қорытындыларын айқындаудың және сайлау нәтижелерiн анықтаудың автоматтандырылған ақпараттық жүйесiн енгiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тiркеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 шiлдедегі N 1063 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 29, 359-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тiркеу ережесiнде:
6-тармақтың бесiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"берiлген күнi, қолданылу мерзiмi, жеке куәлiктiң коды және штрих-коды көрсетіледi.";
28-тармақ мынадай мазмұндағы екiншi абзацпен толықтырылсын:
"Азаматтарды тiркеу тұрақты тұрғылықты жерi бойынша, оның iшiнде тұрғын үйлерде, пәтерлерде, жатақханаларда, қонақ үйлерде, демалыс үйлерiнде, санаторийлерде, профилакторийлерде, емдеу мекемелерiнде, саяжай бау-бақша серiктестiктерi мен кооперативтерiнiң тұрғын үй құрылыстарында, интернат-үйлерiнде, тұрғын үйге бейiмделген қызметтік ғимараттарда жүзеге асырылады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2000 года № 1063
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2004 года № 626. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 852
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.08.2013 № 852 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В целях внедрения автоматизированной информационной системы составления списков избирателей, проведения голосования, установления итогов голосования и определения результатов выборов Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2000 года N 1063 "Об утверждении Правил документирования и регистрации населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 29, ст. 359) следующие изменение и дополнение:
в Правилах документирования и регистрации населения Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
абзац пятый пункта 6 изложить в следующей редакции:
"дата выдачи, срок действия, код удостоверения и штрих-код.";
пункт 28 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Регистрация граждан осуществляется по месту постоянного проживания, в том числе в жилых домах, квартирах, общежитиях, гостиницах, домах отдыха, санаториях, профилакториях, лечебных учреждениях, жилых строениях дачных садоводческих товариществ и кооперативов, домах-интернатах, служебных зданиях, приспособленных для жилья.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан