"Қызылорда электр тарату желiсi компаниясы" ашық акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 маусымдағы N 639 қаулысы
"Акционерлiк қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 13 мамырдағы Заңының  32-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының экономикасы үшiн маңызды стратегиялық мәнi бар салада қызметiн жүзеге асыратын "Қызылорда электр тарату желiсi компаниясы" ашық акционерлiк қоғамының (бұдан әрi - Қоғам) салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер бойынша берешегiн өтеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) Қоғамның мәжбүрлеп шығарылған билiк етуi шектеулi жарияланған акцияларын (бұдан әрi - акциялар) оларды мемлекет меншiгiне мәжбүрлеп алып қою арқылы Қоғамның салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер бойынша берешегiн өтеу есебiне орналастырсын;
2) Қоғам акцияларын ұстаушылар тiзiлiмiндегi акцияларға мемлекеттiк меншiк құқығын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiне тiркеудi қамтамасыз етсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О некоторых вопросах открытого акционерного общества "Кызылординская распределительная электросетевая компания"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2004 года N 639
В соответствии со статьей 32 Закона Республики Казахстан от 13 мая 2003 года "Об акционерных обществах", в целях погашения задолженности по налогам и другим обязательным платежам в бюджет открытого акционерного общества "Кызылординская распределительная электросетевая компания" (далее - Общество), осуществляющего деятельность в отрасли, имеющей важное стратегическое значение для экономики Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) разместить ограниченные в распоряжении объявленные акции принудительного выпуска (далее - акции) Общества посредством их принудительного изъятия в собственность государства в счет погашения задолженности Общества по налогам и другим обязательным платежам в бюджет;
2) обеспечить регистрацию права государственной собственности на акции в реестре держателей акций Общества за Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан