Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 23 сәуiрдегi N 540 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 маусымдағы N 654 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 546 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Ертiс су қоймалары құламасының су ресурстарын пайдалану жөнiндегi тұрақты жұмыс iстейтiн ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 23 сәуiрдегi N 540 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 14, 189-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 15 маусымдағы
N 654 қаулысына
қосымша
Ертiс су қоймалары құламасының су ресурстарын
пайдалану жөнiндегi тұрақты жұмыс iстейтiн
ведомствоаралық комиссияның құрамы
Школьник - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Владимир Сергеевич минералдық ресурстар министрi, төраға
Рябцев - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Анатолий Дмитриевич министрлiгi Су ресурстары жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы, төрағаның орынбасары
Адамов - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Ришат Жомартұлы министрлiгi Су ресурстары жөнiндегi
комитетiнiң Ертiс бассейнi су шаруашылығы
басқармасы бастығының орынбасары, хатшы
Әбiтаев - "KЕGOC" ашық акционерлiк қоғамының вице-
Есберген Әбiтайұлы президенті (келiсiм бойынша)
Богатырев - "Өскемен" гидро электр станциясы"
Александр Егорович жауапкершiлігi шектеулi серiктестiгiнiң
техникалық директоры (келiсiм бойынша)
Бертiсбаев - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Несiпқұл Бертiсбайұлы минералдық ресурстар министрлiгiнiң
Электрэнергетика және қатты жанармай
департаментiнiң директоры
Дурницын - "Шульба гидро электр станциясы"
Юрий Михайлович жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң
бас техникалық басшысы (келiсiм бойынша)
Қаменов - Павлодар облысы әкiмдiгiнiң су шаруашылығы
Нұртай Шәмренұлы департаментiнiң директоры
Көбегенов - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Қиыспек Жекебайұлы министрлiгi Су ресурстары жөнiндегi
комитетiнiң Ертiс бассейнi су шаруашылығы
басқармасының бастығы
Көдеков - "Қазгидромет" республикалық мемлекеттiк
Тұрсынбек Кәрiмұлы кәсiпорнының бас директоры
Навид - "АЕС Екiбастұз" жауапкершiлiгi шектеулi
Исмаил серiктестiгiнiң бас директоры (келiсiм
бойынша)
Недовесов - "KEGOC" ашық акционерлiк қоғамының шығыс
Виктор Семенович өңiраралық электр желiсi филиалының
директоры (келiсiм бойынша)
Нұрғалиев - Павлодар облысы әкiмiнiң орынбасары
Жақай Жұбайұлы
Рамазанов - "Ұлы Ертiс - Великий Иртыш" су
Жанайдар Рамазанұлы пайдаланушылар қауымдастығының төрағасы
(келiсiм бойынша)
Рудман - "Казцинк" ашық акционерлiк қоғамының
Борис Михайлович энергетика жөнiндегi директоры (келiсiм
бойынша)
Рүстембаев - "Еуразиялық энергетикалық корпорациясы"
Әбдiәзiм Әбдiғаниұлы ашық үлгiдегi акционерлiк қоғамының бас
директоры (келiсiм бойынша)
Селиханов - Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң орынбасары
Дүйсенбай Мағзұмұлы
Сiлембаев - "Бұқтарма гидро электр станциясы" ашық
Жеңiсбек Зейноллаұлы акционерлiк қоғамының президентi (келiсiм
бойынша)
Сысков - "Екiбастұз ГРЭС-2 станциясы" ААҚ
Сергей Александрович басқармасының төрағасы (келiсiм бойынша)
Ульрих - "КОРЭМ" жабық акционерлiк қоғамының вице-
Эрих Гукович президентi (келiсiм бойынша).

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года № 540
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2004 года № 654. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 546
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года N 540 "Об образовании постоянно действующей межведомственной комиссии по использованию водных ресурсов Иртышского каскада водохранилищ" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 14, ст. 189) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 июня 2004 года N 654
Состав
постоянно действующей межведомственной комиссии
по использованию водных ресурсов
Иртышского каскада водохранилищ
Школьник Владимир Сергеевич - Министр энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан,
председатель
Рябцев Анатолий Дмитриевич - председатель Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан,
заместитель председателя
Адамов Ришат Жомартович - заместитель начальника Иртышского
бассейнового водохозяйственного
управления Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан,
секретарь
Абитаев Есберген Абитаевич - вице-президент открытого
акционерного общества "KEGOC"
(по согласованию)
Богатырев Александр Егорович - технический директор товарищества
с ограниченной ответственностью
"Усть-Каменогорская
гидроэлектростанция" (по
согласованию)
Бертисбаев Несипкул Бертисбаевич - директор Департамента
электроэнергетики и твердого
топлива Министерства энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Дурницын Юрий Михайлович - главный технический руководитель
товарищества с ограниченной
ответственностью "Шульбинская
гидроэлектростанция"
(по согласованию)
Каменев Нуртай Шамренович - директор Департамента водного
хозяйства акимата Павлодарской
области
Кобегенов Киыспек Жекебаевич - начальник Иртышского бассейнового
водохозяйственного управления
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Кудеков Турсунбек Каримович - генеральный директор
Республиканского государственного
предприятия "Казгидромет"
Навид Исмаил - генеральный директор товарищества с
ограниченной ответственностью "АЕС
Экибастуз" (по согласованию)
Недовесов Виктор Семенович - директор филиала "Восточные
межрегиональные электрические сети"
открытого акционерного общества
"KEGOC" (по согласованию)
Нургалиев Жакай Жубаевич - заместитель акима Павлодарской
области
Рамазанов Жанайдар Рамазанович - председатель ассоциации
водопользователей "Улы Epтic -
Великий Иртыш" (по согласованию)
Рудман Борис Михайлович - директор по энергетике открытого
акционерного общества "Казцинк"
(по согласованию)
Рустамбаев Абдуазим Абдуганиевич - генеральный директор акционерного
общества открытого типа
"Евроазиатская энергетическая
корпорация" (по согласованию)
Селиханов Дюсумбай Макзумович - заместитель акима Восточно-
Казахстанской области
Слембаев Женисбек Зайнулинович - президент открытого акционерного
общества "Бухтарминская
гидроэлектростанция"
(по согласованию)
Сысков Сергей Александрович - председатель правления открытого
акционерного общества "Станция
Экибастузская ГРЭС-2"
(по согласованию)
Ульрих Эрих Гукович - вице-президент закрытого
акционерного общества "КОРЭМ"
(по согласованию)