Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 маусымдағы N 660 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2004 года N 660. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:

1. "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  қаулысына  (Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ПYКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 1-тармақ мынадай мазмұндағы сегiзiншi абзацпен толықтырылсын: "экспорты Қазақстан Республикасының халықаралық мiндеттемелерiне сәйкес лицензиялар бойынша Еуропалық Одақтың елдерiне ғана жүзеге асырылатын тауарлардың тiзбесi (6-1-қосымша)";

1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266) следующие дополнения и изменения:
1) пункт 1 дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"перечень товаров, экспорт которых осуществляется по лицензиям в соответствии с международными обязательствами Республики Казахстан только в страны Европейского Союза (приложение 6-1)";

2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялаудың тәртiбiнде:
7-тармақта:
бiрiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Лицензия 10 мәндi кодты көрсете отырып, Евразиялық экономикалық қоғамдастығының сыртқы экономикалық қызметiнiң тауарлық номенклатурасына сәйкес, болат өнiмдерi экспортына арналған лицензияны қоспағанда, келiсiм-шартқа (шартқа) енгiзiлген тауар атауларының санына қарамастан, тауардың бiр ғана түрiне ресiмделедi.";
мынадай мазмұндағы екiншi абзацпен толықтырылсын:
"Еуропалық Одақтың елдерiне әкелiнетiн болат өнiмдерiнiң экспортына арналған лицензия 10 мәндi кодты көрсете отырып, Еуропалық Одақтың Құрамдастырылған номенклатурасына сәйкес ресiмделедi.";
көрсетiлген Ереженiң "Болат өнiмдерiнiң экспортына арналған лицензия" деген 5-қосымшасында:
11-бағандағы "СЭҚ ТН бойынша тауарлардың коды" деген сөздер "ҚН бойынша тауарлар коды" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы ескертумен толықтырылсын:
"(3) ҚН - құрамдастырылған номенклатура.";

2) в Правилах лицензирования экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 7:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"Лицензия оформляется на один вид товара в соответствии с товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического сообщества с указанием 10-значного кода, независимо от количества наименований товаров, включенных в контракт (договор), за исключением лицензии на экспорт стальной продукции.";
дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Лицензия на экспорт стальной продукции, вывозимой в страны Европейского Союза, оформляется в соответствии с Комбинированной номенклатурой Европейского Союза с указанием 10-значного кода.";
в приложении 5 к указанным Правилам "Лицензия на экспорт стальной продукции":
в графе 11 слова "Код товара по ТН ВЭД" заменить словами "Код товара по КН";
дополнить примечанием следующего содержания:
"(3) КН - комбинированная номенклатура.";

7226 19 900 0
** Бағдарланған түйiршік.   7226 11 900 0
тi электротехникалық
кремнийлi болаттан
жасалған жалпақ илек                                          "
деген жолдар алынып тасталсын;
ескертудегі "** тек Еуропалық Қоғамдастыққа мүше елдерге экспорттау кезінде" деген сөздер алынып тасталсын;
4) көрсетілген қаулымен бекітілген экспорты Қазақстан Республикасының халықаралық міндеттемелеріне сәйкес лицензиялар бойынша жүзеге асырылатын тауарлардың тізбесінде:
мынадай:
SА Жаймалық илек      7208 10 000 0,          1999 жылғы 15

7226 19 900 0
**Прокат плоский из стали   7226 11 900 0
кремнистой
электротехнической с
ориентированным зерном                    "
исключить;
в примечании слова "** только при экспорте в страны-члены Европейского Сообщества." исключить;
4) в перечне товаров, экспорт которых осуществляется по лицензиям в соответствии с международными обязательствами Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строки:
"SA Листовой прокат         7208 10 000 0,        Соглашение между

7208 25 000 0,          желтоқсанда қол
7208 26 000 0,          қойылған Қазақстан
SА 1 Орамдар          7208 27 000 0,          Республикасының
7208 36 000 0,          Үкiметi мен
7208 37 900 0,          Көмiр және Болат
7208 38 900 0,          жөнiндегі Еуропалық
7208 39 900 0,          Бiрлестiк арасындағы
7211 14 100 0,          Болаттан жасалған
7211 19 200 0,          белгiлi бір
7219 11 000 0,          бұйымдармен сауда
7219 12 100 0,          жөнiндегi келiсiм

7208 25 000 0,        Правительством
Республики
SA 1 Рулоны                 7208 26 000 0,        Казахстан и
7208 27 000 0,        Европейским
7208 36 000 0,        Объединением по
7208 37 900 0,        Углю и Стали по
7208 38 900 0,        торговле
7208 39 900 0,        определенными
7211 14 100 0,        изделиями из
7211 19 200 0,        стали, подписанное
7219 11 000 0,        15 декабря 1999
7219 12 100 0,        года

7219 32 900 0,
7219 33 100 0,
7219 33 900 0,
7219 34 100 0,
7219 34 900 0,
7219 35 100 0,
7219 35 900 0,
7225 40 800 0                             "
деген жолдар алынып тасталсын;
5) осы қаулыға қосымшаға сәйкес көрсетілген қаулыға 6-1-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 16 маусымдағы
N 660 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1997 жылғы 30 маусымдағы
N 1037 қаулысына
6-1-қосымша
Экспорты Қазақстан Республикасының халықаралық міндеттемелеріне сәйкес лицензиялар бойынша Еуропалық Одақтың елдеріне ғана жүзеге асырылатын тауарлардың тізбесі
___________________________________________________________________
Тауарлардың атауы  | ҚН бойынша    |        Негіздеме
| тауардың коды |
___________________________________________________________________
1                    2                  3
___________________________________________________________________
**SА Жаймалық илек    7208 10 000 0,          1999 жылғы 15
**SА 1 Орамдар        7208 25 000 0,          желтоқсанда қол
7208 26 000 0,          қойылған Қазақстан

7219 32 900 0,
7219 33 100 0,
7219 33 900 0,
7219 34 100 0,
7219 34 900 0,
7219 35 100 0,
7219 35 900 0,
7225 40 800 0     "
исключить;
5) дополнить приложением 6-1 к указанному постановлению согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 июня 2004 года N 660
Приложение 6-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 1997 года N 1037
Перечень
товаров, экспорт которых осуществляется
по лицензиям в соответствии с международными
обязательствами Республики Казахстан
только в страны Европейского Союза
___________________________________________________________________
Наименование товара  |Код товара по КН       |Основание
___________________________________________________________________
1           |        2              |       3
___________________________________________________________________
**SA Листовой прокат  7208 10 000 0,          Соглашение между
7208 25 000 0,          Правительством
**SA 1 Рулоны         7208 26 000 0,          Республики